ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
ֲ: 3 ˲ в в ֲ
- Ѳ   
07.05.2007

Збірна команда України з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями ОРА взяла участь у Гран Прі Франції, що відбувся у м. Дьюз у період з 01 по 07 травня 2007 року.  У змаганнях приймали участь збірні команди 26 країн світу, а загалом у змаганнях приймали участь 156 спортсменів. Україну представляло 6 спортсменів.

За підсумками змагань команда загалом  виборола 3 медалі, з яких 1 золото та 2 бронзових нагороди.

Золоту нагороду завоював Васильєв Олександр, вправа P4, в доробку котрого також і бронзова нагорода -  вправа P1. У вправі P2 бронзову нагороду отримала Подзюбан Тетяна.

Цей турнір надав спортсменам чудову нагоду виконати мінімальні кваліфікаційні стандарти, що є важливим кроком у процесі отримання ліцензій на Паралімпіаду 2008 року. Наші спортсмени виконали ці стандарти майже на всіх вправах (16 загалом).

Як зазначають тренери, рівень результатів наших стрілків значно зріс у порівнянні з минулим роком: в липні 2006 року представник нашої збірної Васильєв Олександр завоював 3 місце на Чемпіонаті світу зі стрільби (12-22 липня 2006 року, м. Сарганс, Швейцарія), також він же добився 3-го місця на Міжнародному турнірі з кульової  стрільби (06-10 липня 2006 року, Італія).

Слід відзначити високопрофесійну роботу тренерського колективу, який  доклав значних зусиль для отримання таких позитивних результатів.

 

 
<   >