9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

У Чернігові дебютував чемпіонат області з паралімпійського пауерліфтингу Надіслати електронною поштою
20.02.2016
20 лютого 2016 року у м. Чернігові дебютував чемпіонат області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату з жиму штанги лежачи. Спортсмени з Ніжинського району смт. Лосинівки, Чернігівського району с. Боромики, м. Корюківкати, м. Чернігова показували свою майстерність та виборювали право до участі у чемпіонаті України з пауерліфтингу, який пройде 01-03 квітня 2016 року у м. Дніпропетровську. За перемогу атлети змагались у восьми вагових категоріях від 49 до 107 кілограмів серед чоловіків та у вагових категоріях від 45 до 61 кілограмів серед жінок. Для багатьох спортсменів ці виступи були дебютом на спортивному помості.

Привітали учасників змагань начальник Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Литвинець Андрій Миколайович, директор Чернігівської обласної ДЮСШ інвалідів Пітель Олександр Юрійович.

Пауерліфтинг - силовий вид спорту, у якому спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату виконують вправу жим штанги лежачи на горизонтальній лаві. Не дивлячись на обмеження, всі учасники проявляють спортивний характер, фізичну витримку та наполегливо йдуть до власного рекорду.

У змаганні жінок золоту медаль у ваговій категорії до 61 кг здобула Данильченко Мирослава, піднявши штангу вагою 55 кг. Срібло виборола Дядечко Олеся. У ваговій категорії до 55 кг перемогла Рєчкалова Ніна, Єфименко Любов виборола друге місце.

Серед чоловіків блискуче виступив Гавриш Анатолій, котрий став чемпіоном у ваговій категорії понад 107кг. Він підняв найважчу вагу змагань - 145 кг. Золотий дебют у своїй ваговій категорії - в Огієнка Дмитра та Байдюка Миколи. За власної ваги 80 кг Шурута Сергій став переможцем, піднявши штангу вагою 102 кг. Прохоренко Сергій здобув срібну медаль. У своїх вагових категоріях перемогли Рзаєв Ілгар, Ткач Анатолій, Мухомадеєв Владислав, Ус Максим. Переможці отримали грамоти, медалі та солодкі призи. Вітаємо тренерів Короткого С.Є., Могильного В.Ф., Куца В.І., Сташука Б.Г., Ладисєва А.В., Короткую М.А. за вдалі виступи їхніх спортсменів.

Організатором заходу виступила Чернігівська обласна ДЮСШ інвалідів за підтримки Департаменту сім`ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

Інформацію надано Чернігівським регіональним центром «Інваспорт»