45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Паралімпійці-зимники сьогодні додали жару на етапі кубку світу в Вуокатті Надіслати електронною поштою
17.03.2016

Третій день етапу кубку світу з зимових видів спорту, що з 11 по 21 березня проходить у фінському місті Вуокатті, додав нових спортивних досягнень у скарбничку національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту. Сьогодні, 17 березня, паралімпійці-зимники України вибороли 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди у лижних гонках (спринт). Таким чином, за три дні змагань Україна завоювала 12 медалей: 7 золотих, 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

Сьогодні чемпіонську гонку продовжили Кононова Олександра та Яровий Максим - золоті нагороди! Ляшенко Людмила та Вовчинський Григорій вибороли срібні медалі, у Шишкової Оксани (гайд - Казаков Віталій) - бронзова нагорода.

Загалом у цьому етапі кубку світу беруть участь спортсмени з 14 країн світу, в українській команді - 17 спортсменів та 8 гайдів. Змагання продовжаться 19 березня (лижні гонки, довга дистанція. Клас стоячи - 30 км, клас сидячи - 20 км). Побажаймо удачі і вболіваймо за перемоги українських паралімпійців!!!

Відеофрагменти змагань можна переглянути на офіційній сторінці Національного комітету спорту інвалідів України у фейсбук: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/