567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Дивіться Перший національний, програма "Спорт", о 21:30 Надіслати електронною поштою
22.03.2016
Сьогодні, 22 березня, о 21:30 (!!!) в програмі "Спорт", що на Першому національному телеканалі - сюжет про потужний виступ національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту на етапі кубку світу з лижних гонок та біатлону-2016.

Нагадаємо, що в доробку національної паралімпійської збірної команди з зимових видів спорту 19 високих нагород (7 - в біатлоні, 12 - в лижних гонках), серед яких 9 золотих, 4 срібних та 6 бронзових медалей та друге місце у світі.

У фіналі кубку світу (за підсумками двох етапів кубку світу, в яких українці взяли участь) національна паралімпійська збірна команда України стала другою у світі, виборовши 46 медалей, серед яких - 17 золотих, 12 срібних та 17 бронзових нагород (нагадаємо, що у попередньому етапі, що проходив у Німеччині, паралімпійці з України взяли 8 золотих, 8 срібних та 11 бронзових медалей, всього - 27 нагород).

Кононова Олександра за підсумками двох етапів кубку світу з лижних гонок та біатлону - найкраща від української команди. Вона поклала в скарбничку національної паралімпійської збірної команди України 9 високих нагород, серед яких - 7 золотих та 2 срібні медалі.