567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

У Рівному пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору Надіслати електронною поштою
28.03.2016
З 25 по 27 березня 2016 року в приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, у якому взяли участь 55 спортсменів з 10 областей України – Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської та Рівненської областей.

На урочистому відкритті змагань були підведені підсумки конкурсу малюнку на тему «Пауерліфтинг - спорт мужніх», що  проводився протягом місяця до початку змагань серед спортсменів-інвалідів Рівненщини, які займаються паурліфтингом. Всі учасники даного конкурсу були нагороджені подяками, а переможці - дипломами. З вітальним словом перед учасниками змагань виступили:  начальник  управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації - Ліпський Віталій Володимирович, в.о. начальника навчально-спортивного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», президент Спортивної федерації незрячих України - Жильцова Любов Василівна та начальник регіонального центру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

Підсумки чемпіонату України підводились окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи.

Чемпіонами та призерами з  пауерліфтингу  серед  жінок  стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце посіла - Каплун Ольга, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла - Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 56 кг: І місце посіла -  Ліценко Анастасія  (Рівненська обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посіла - Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.),  ІІ місце - Григор'єва Валентина, МСУ (Донецька обл.), ІІІ місце - Нємцева Яна (Дніпропетровська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце посіла - Ціздин Уляна МСУМК (Рівненська-Львівська обл.), ІІ місце - Прудніченкова Ольга, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посіла - Коробкова Світлана, МСУ (Рівненська обл.), ІІ місце- Синьовська Ганна, КМСУ (Львівська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посіла - Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

Чемпіонами та призерами  в абсолютній першості з  пауерліфтингу  серед  жінок  стали:

1 місце - Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.);

2 місце - Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.);

3 місце -  Григор'єва Валентина, МСУ (Донецька обл.).

Абсолютною чемпіонкою  з  пауерліфтингу  серед юніорок стала Григор'єва Валентина, МСУ (Донецька обл.).

Чемпіонами та призерами  з  пауерліфтингу   серед  чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце - Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце  - Куцин Сергій, МСУ (Миколаївська обл.), ІІІ місце - Костюк Данило, КМСУ (Донецька обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посів - Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.),  ІІ місце - Голуб Олег (Івано-Франківська обл.);

вагова категорія до 67,5 кг:  І місце посів  - Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.), ІІ місце - Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІІ місце - Саяпін Роман (Рівненська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посів - Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська  обл.), ІІ місце -Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.), ІІІ місце - Миронець Андрій , МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посів - Набухотний Роман, МСУМК (Рівненська  обл.),             ІІ місце - Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів - Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІ місце -Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце - Голобоков Ярослав, МСУ (Запорізька обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів - Скорік Сергій, МСУМК (Дніпропетровська обл.), ІІ місце - Головатчик Павло, КМСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце - Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.);

вагова категорія до 110 кг: І місце посів - Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсонська обл.),  ІІ місце - Чебанов Ігор, МСУ (Миколаївська обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце посів - Горобець Василь, КМСУ (Тернопільська обл.).

Чемпіонами та призерами  в абсолютній першості з  пауерліфтингу  серед чоловіків  стали:

1 місце - Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.);

2 місце - Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.);

3 місце -  Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.).

Абсолютним чемпіоном  з  пауерліфтингу  серед юніорів став Миронець Андрій, МСУ (Рівненська обл.).

Чемпіонами та призерами з жиму лежачи  серед  жінок  стали:

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла - Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце -Григор'єва Наталія (Донецька обл.);

Абсолютною чемпіонкою з жиму лежачи  серед  жінок  стала Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.).Абсолютною чемпіонкою з жиму лежачи  серед юніорок стала Григор'єва Наталія (Донецька обл.).

Чемпіонами та призерами з жиму лежачи  серед чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце - Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце - Куцин Сергій,МСУ (Миколаївська обл.), ІІІ місце - Головатчик Руслан, МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посів - Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська  обл.), ІІ місце-Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.), ІІІ місце - Ковальчук Володимир (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посів - Набухотний Роман, МСУМК (Рівненська  обл.), ІІ місце - Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів - Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІ місце-Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце - Голобоков Ярослав, МСУ (Запорізька обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів - Головатчик Павло, КМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце - Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.),ІІІ місце - Шепель Петро, МСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 110 кг: І місце посів - Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсонська обл.), ІІ місце - Чебанов Ігор, МСУ (Миколаївська обл.);

Абсолютним чемпіоном з жиму лежачи  серед чоловіків  став Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.).Абсолютним чемпіоном з жиму лежачи  серед юніорів  став Ковальчук Володимир (Рівненська обл.).

На чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору 2 спортсмени виконали норматив майстер спорту України міжнародного класу, а саме: Миронець Андрій (Рівненська обл.) і Григор'єва Валентина (Донецька обл.) та 3 спортсмени виконали норматив майстер спорту України, а саме: Каплун Ольга (Рівненська обл.), Ковальчук Володимир (Рівненська обл.) і Левчик Сергій (Рівненська обл.).

На змаганнях чемпіонату України було встановлено 10 рекордів України, зокрема Коробкова Світлана (Рівненська обл.) встановила 3 рекорди,  Куруоглу Володимир (Запорізька обл.) - 2 рекорди, Куров Роман (Рівненська обл..) - 1 рекорд, Набухотний Роман (Рівненська обл.) - 1 рекорд, Ціздин Уляна (Рівненська-Львівська обл.) - 1 рекорд, Гречко Вадим (Волинська обл..) -1 рекорд та Скорік Сергій (Дніпропетровська обл.) - 1 рекорд України.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а чемпіони та призери  в абсолютній першості ще й цінними подарунками від спонсорів: вітчизняного виробника спортивного харчування компанії Рower Рro та інтернет-магазину одягу та екіпіровки для силових видів спорту Sportfactory.com.ua.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо їм нових яскравих перемог у спорті та житті!

Інформацію надано Рівненським регіональним центром «Інваспорт»