ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ϲ (Ʋ) Ͳ
- Ѳ   
05.03.2007

Напередодні Міжнародного жіночого дня на Чемпіонат України з волейболу сонячна Одеса зібрала 80 спортсменок-волейболісток з ураженнями слуху. Тиждень – з 26.02.07 по 05.03.07 - тривали змагання, у яких взяли участь 8 команд – спортсменки з Одеси, Закарпаття, Тернополя, Дніпропетровська, Харкова, Києва, Криму та Житомира.  Цікаво, що цей Чемпіонат України став останнім етапом підготовки до Чемпіонату Європи в Данії.

На площадці Спортивного комплексу  9СКА  (9 спортивного клуба Армії) м. Одеси вже на стадії півфіналів пройшли справжні баталії, кожна з яких достойна фіналу! Безперечно, одним із таких поєдинків, був поєдинок  команд фаворитів чемпіонату, команд Києва і Сімферополя. Спортсмени кожної з команд показали прекрасну підготовку як технічну так і функціональну, про що говорив неймовірно важкий та наполегливий поєдинок. Саме такий рівень неможливий без прекрасної роботи тренерів усіх команд.

 

Головний тренер збірної України Косіцький Леонід Федорович, коментуючи участь спортивних команд в Чемпіонаті України, підкреслив, що незважаючи на те, що він вже визначився зі складом збірної України на чемпіонат Європи, саме цей чемпіонат України стане відправною точкою в зміні поколінь і як іще, як не в таких реальних умовах передавати метрам волейболу свій досвід молодому поколінню, враховуючи те, що за плечами майстрів не одна блискуча перемога. Але тим не менше, поки молодь переймає досвід, члени збірної України, такі як Анжела Тураєва (Одеса), Тамара Белєнкова и Ірина Мірошникова (Київ), Ірина Ковальчук (Житомир), Лілія Шкун, Ніна Крамцова та Юлія Котицька (А.Р.Крим), будучи лідерами своїх команд знову підтверджують, що вони готові боротись на чемпіонатів Європи тільки за золоті нагороди.

 

Переможницею стала команда Києва, у складі якої виступали Белєнкова Тамара, Дергунова Інна, Мірошникова Ірина, Онокало Олена, Ярошевська Юлія, Дебелюк Катерина, Довгань Марина, Загребелько Аліна, Сирота Олена.

 

Друге місце завоювала команда Криму (Задорожня Христина, Косицька Юлія, Корчагіна Наталя, Нагибіна Наталя, Нікуліна Марина, Ніколаєнко Ірина, Топчієва Юлія, Храмова Ніна, Чхун Лілія, Юрченко Ірина).

 

Бронзові нагороди завоювали житомирчанки  Бобровник Світлана, Ковальчук Ірина, Солярук Юлія, Ковалець Наталія, Гусарова Юлія, Корчаківська Ольга, Мосійчук Ірина, Сокірко Олександра, Іванська Олена, Холостякова Наталія.

 

Варто відзначити прекрасну організацію чемпіонату, що лягла на плечі  Одеського обласного відділу "Інваспорт" та Паралімпійського комітету України.  Завдяки зусиллям Одеського відділу були створені не тільки прекрасні умови для проведення Чемпіонату України, але й організовано відпочинок спортсменів, що стало приємним сюрпризом і додатковим поштовхом до нових перемог – це відвідування матчів вищої ліги з волейболу, які так само проходили в ці ж дні, на цій же європейського рівня волейбольній площадці 9СКА.

 

 

 
<   >