ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
У Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
04.04.2016
img_3340.jpg
З 01 по 03 квітня 2016 року вкотре пройшов в Дніпропетровську, на сцені Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки, чемпіонат  України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У заході взяли участь більш ніж 100 спортсменів з 20 областей України. Були показані високі результати, встановлені нові Рекорди України і навіть деякі, встановлені на цих змаганнях рекорди України, - вище, ніж рекорди Європи.
Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА, м.Дніпропетровськ, 1-3 квітня 2016р.
Чоловіки
Місце Прізвище/Ім'я Дата нар. Розряд Область Місто Вл.вага АН Спроба Рекрд Краща Сума АН Вик.розр. Очк. Тренер(и)
Вагова категорія до 49 кг (02.04.2016)
1 Панасюк Костянтин 06.06.91 МС Одс Одеса 48,64   122,0 132,0 135,0   135,0     12 Є.Пирогов
2 Гудзенко Артем 10.04.88 КМС Днп Дніпропетровськ 48,60   98,0 102,0 106,0   106,0     11 І.Волошина; О.Алфьоров
3 Геч Гордій 04.04.84 КМС Рвн Рівне 44,40   88,0 92,0 93,0   93,0     10 О.Фесовець
4 Рожко Василь 13.01.98 КМС Рвн Рівне 47,25   85,0 90,0 93,0   93,0     9 С.Левчик; В.Полюхович
5 Некротюк Борислав 26.06.00 - Внц Вінниця 47,40   90,0 93,0 93,0   90,0     8 О.Пакула
6 Огієнко Дмитро 22.05.98 3 Чрг Чернігів 46,64   60,0 65,0 69,0   69,0     6 С.Короткий; М.Короткая
7 Костів Едуард 12.03.00   Зпр Запоріжжя 44,58   35,0 37,0 40,0   40,0     4 М.Нерубальщук
Вагова категорія до 54 кг (02.04.2016)
1 Хвалінський Сергій 18.05.86 МСМК Внц Вінниця 51,70   135,0 140,0 145,0   140,0     12 О.Пакула
2 Марчук Михайло 21.11.92 1 Рвн Рівне 53,16   100,0 105,0 109,0   105,0     11 М.Коверза
3 Федас В'ячеслав 13.03.90 1 Київ Київ 54,00   85,0 93,0 98,0   98,0     10 О.Малов; С.Короленко
4 Тимченко Максим 10.07.94 1 юн Зпр Запоріжжя 54,00   82,0 86,0 86,0   86,0     9 М.Нерубальщук
5 Кваша Давид 29.09.99   Зпр Запоріжжя 50,80   50,0 53,0 58,0   53,0     8 М.Нерубальщук
  Зелений Максим 15.06.98 2 Жтм Житомир 52,50   66,0 68,0 70,0   66,0     п.к. О.Харковець
Вагова категорія до 59 кг (02.04.2016)
1 Корчинський Руслан 05.09.93 КМС Лвс Львів 57,10   150,0 157,0 РУ 160,0 РУ   157,0     12 Я.Чала
2 Шутак Сергій 30.04.88 2 Рвн Рівне 58,00   110,0 116,0 120,0   116,0     11 О.Фесовець
3 Остапук Денис 05.09.99   Влн Ковель 56,60   90,0 95,0 100,0   95,0     10 В.Дружинович
4 Петренко Сергій 26.07.88 2 Київ Київ 58,90   90,0 95,0 97,0   95,0     9 А.Кримов; О.Соловйов
5 Галак Костянтин 18.09.95 1 Київ Київ 54,90   85,0 90,0 91,0   91,0     8 О.Табанець
6 Федюнін Володимир 15.02.99   Зпр Запоріжжя 56,50   40,0 45,0 45,0   40,0     6 М.Нерубальщук
  Наумец Денис 09.11.89 КМС Київ Київ 54,82   95,0 96,0 100,0   -     0 О.Гопкало; А.Кримов
. ; Бокові судді: .
Журі: А. Опікун МК2 Дніпропетровськ.
Вагова категорія до 65 кг (02.04.2016)
1 Дворцов Сергій 24.08.89 МС Лгн Кремінна 60,68   145,0 151,0 РУ 151,0 РУ   145,0     12 С.Рибальченко; М.Шаповалов
2 Цибайло Геннадій 13.05.87 1 Чрк Черкаси 64,62   137,0 142,0 142,0 150,5 РУ 142,0     11 Г.Данілов
3 Зубюк Леонід 12.12.86 МС Лгн Кремінна 63,54   121,0 131,0 139,0   131,0     10 С.Рибальченко
4 Козак Павло 10.07.83 МСМК Лвс Львів 59,02   120,0 130,0 138,0   130,0     9 С.Колосов
5 Бондаренко Максим 19.06.87 КМС Влн Ковель 61,64   120,0 125,0 126,0   126,0     8 В.Дружинович
6 Максимчук Олексій 08.09.91 КМС Рвн Рівне 63,44   100,0 103,0 107,0   107,0     6 А.Демчук; В.Полюхович
7 Луцишин Дмитро 13.06.93 КМС Жтм Житомир 61,88   95,0 95,0 97,0   95,0     4 Р.Мінгазов; Д.Бойко
8 Петров Андрій 26.09.78 МС Днп Дніпродзержинськ 64,00   90,0 95,0 100,0   95,0     3 Г.Степанченко
9 Гусак Василь 22.03.93 3 Влн Ковель 63,56   80,0 85,0 -   80,0     2 В.Дружинович
10 Головін Станіслав 06.05.91 3 Днп Дніпропетровськ 64,20   70,0 80,0 85,0   80,0     1 І.Волошина; Є.Коряка
11 Філюков Євген 15.08.97   Смк Шостка 59,20   65,0 65,0 70,0   65,0     1 самостійно
  Макашев Микита 11.06.98   Зпр Запоріжжя 59,50   40,0 40,0 40,0   -     0 М.Нерубальщук
  Гаранич Сергій 11.05.87   Зпр Запоріжжя 63,20   100,0 100,0 100,0   -     0 самостійно
Вагова категорія до 72 кг (02.04.2016)
1 Бабинець Юрій 17.07.95 МСМК Хрк Харків 71,06   160,0 РУ 165,0 РУ 170,0 РУ 172,0 РУ 170,0     12 В.Карпенко; А.Житницький
2 Бугаєнко Святослав 22.05.95 КМС Плт Полтава 70,36   120,0 130,0 134,0   134,0     11 В.Карпов
3 Здоровець Руслан 17.03.93 1 Днп Дніпропетровськ 72,00   107,0 112,0 115,0   115,0     10 І.Волошина; Є.Коряка
4 Ладюк Вадим 11.11.92 1 Лвс Львів 71,64   105,0 110,0 115,0   105,0     9 С.Колосов
5 Ліпич Богдан 04.07.83 2 Влн Ковель 71,92   95,0 102,0 104,0   104,0     8 В.Дружинович; Є.Нерозний
6 Пінчук Олександр 08.09.89 2 Жтм Житомир 71,36   95,0 102,0 102,0   95,0     6 Г.Данюк
7 Мороз Олег 22.08.89 3 Рвн Рівне 67,86   75,0 80,0 85,0   85,0     4 С.Левчик; В.Полюхович
8 Поліщук Дмитро 13.05.96 3 Рвн Рівне 66,96   70,0 77,0 83,0   83,0     3 С.Левчик; В.Полюхович
9 Байдюк Микола 24.08.92 3 Чрг Чернігів 67,92   71,0 76,0 79,0   79,0     2 С.Короткий; М.Короткая
. ; Бокові судді: .
Журі: А. Опікун МК2 Дніпропетровськ.
Вагова категорія до 80 кг (03.04.2016)
1 Ковальчук Олександр 06.09.92 МС Внц Вінниця 78,94   140,0 140,0 150,0   140,0     12 І.Чупринко
2 Бєліков Андрій 30.09.86 МСМК Зпр Енергодар 75,14   110,0 120,0 125,0   120,0     11 С.Кумейко; В.Колот
3 Саліков Юрій 23.03.88 1 Мкл Миколаїв 77,54   120,0 125,0 125,0   120,0     10 В.Куцепалов
4 Наливайко Михайло 26.02.69 КМС Рвн Рівне 77,24   100,0 105,0 110,0   105,0     9 О.Фесовець
5 Новгородський Дмитро 06.03.84   Днп Дніпропетровськ 79,82   100,0 105,0 110,0   105,0     8 І.Волошина; О.Алфьоров
6 Коваленко Сергій 24.07.87   Зпр Запоріжжя 74,92   100,0 100,0 105,0   100,0     6 М.Нерубальщук
7 Мураховський Костянтин 24.08.75 1 Днп Дніпропетровськ 78,00   85,0 90,0 100,0   90,0     5 І.Волошина; О.Алфьоров
  Мельник Сергій 27.06.72 КМС Плт Полтава 77,18   105,0 105,0 112,0   -     0 М.Лукашенко
Вагова категорія до 88 кг (03.04.2016)
1 Купріянов Юрій 28.08.82 МСМК Хмл Хмельницький 87,54   190,0 197,0 РУ 200,0 РУ   200,0     12 В.Воронецький
2 Алдокімов Іван 12.09.74 МС Днп Дніпропетровськ 87,50   135,0 140,0 143,0   143,0     11 О.Алфьоров
3 Табанець Олександр 06.03.67 МС Київ Київ 86,54   130,0 136,0 142,0   142,0     10 О.Соловйов
4 Кожушко Сергій 01.08.80 КМС Рвн Рівне 83,94   115,0 122,0 127,0   122,0     9 А.Демчук; В.Полюхович
5 Ільченко Володимир 21.06.83 1 Внц Вінниця 82,54   120,0 130,0 130,0   120,0     8 І.Чупринко
6 Ігнатенко Богдан 06.10.93 - Зпр Запоріжжя 82,70   110,0 120,0 120,0   110,0     6 М.Нерубальщук
7 Шурута Сергій 24.07.74 2 Чрг Чернігів 81,60   95,0 97,0 100,0   97,0     4 С.Короткий; М.Короткая
8 Бондаренко Сергій 02.09.82 2 Днц Донецьк 85,78   80,0 80,0 80,0   80,0     3 І.Котляров
Вагова категорія до 97 кг (03.04.2016)
1 Крюков Антон 25.07.88 МСМК Днц Маріуполь 96,44   210,0 222,0 РУ 230,0 РУ   230,0     12 О.Алфьоров; І.Волошина
2 Каськів Едуард 03.09.78 КМС Трн Тернопіль 90,26   149,0 149,0 150,0   150,0     11 О.Юзчишин; В.Юзчишин
3 Багнюк Олександр 24.05.85 1 Рвн Рівне 94,10   140,0 150,0 150,0   140,0     10 А.Демчук; В.Полюхович
4 Гаврилець Сергій 16.04.84 2 Київ Київ 89,14   115,0 120,0 120,0   115,0     9 С.Конюшок
5 Тесля Олексій 30.03.77   Смк Шостка 92,20   70,0 80,0 85,0   85,0     8 самостійно
  Федоренко Сергій 16.03.79 1 Чрк Черкаси 89,84   149,0 149,0 149,0   -     0 Г.Данілов
Вагова категорія до 107 кг (03.04.2016)
1 Лук'янов Сергій 26.06.60 МСМК Днп Дніпропетровськ 106,90   200,0 210,0 РУ 215,0 РУ   210,0     12 О.Алфьоров
2 Мурашко Олександр 04.08.55 МС Рвн Рівне 106,00   130,0 140,0 140,0   140,0     11 М.Коверза
3 Сікальський Андрій 08.01.86 1 Рвн Рівне 98,22   115,0 125,0 130,0   125,0     10 А.Демчук; В.Полюхович
4 Ющук Михайло 21.11.85   Влн Ковель 106,15   95,0 101,0 101,0   95,0     9 В.Дружинович
Вагова категорія понад 107 кг (03.04.2016)
1 Мельников Михало 03.03.78 МС Днц Маріуполь 129,50   220,5 РУ 220,5 РУ 220,5 РУ 228,5 РУ 220,5     12 О.Алфьоров
2 Гавриш Анатолій 07.12.73 КМС Чрг Чернігів 114,88   140,0 145,0 -   140,0     11 В.Могильний
3 Лень Володимир 07.03.68 2 Смк Шостка 124,56   110,0 117,0 122,0   117,0     10 П.Могильников
Старший суддя Д. Христов НК Дніпропетровськ; Бокові судді: Н. Пізняк НК Межова, І. Волошина НК Дніпропетровськ.
Пом.секретаря А. Дрьомова 1 Дніпродзержинськ; Техн.диспетчер О. Коваль НК Харків.
.
                                 
                                 
                                 
Місце Прізвище, Ім'я Вл.вага АН Кращій Сума за АН                      
1 Крюков Антон 96,44 0,859493 230 197,68339                      
2 Корчинський Руслан 57,1 1,150592 157 180,642944                      
3 Купріянов Юрій 87,54 0,896173 200 179,2346                      
                               
Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА, м.Дніпропетровськ, 1-3 квітня 2016р.
Жінки
Місце Прізвище/Ім'я Дата нар. Розряд Область Місто Вл.вага АН Спроби Рекорд Краща Сума АН Вик.розр. Очк. Тренер(и)
Вагова категорія до 41 кг (02.04.2016)
1 Копійка Марина 12.01.91 МСМК Днп Дніпропетровськ 40,90   80,0 85,0 85,0   85,0     12 О.Алфьоров; І.Волошина
2 Токар Ксенія 23.11.01 - Влн Ковель 33,00   42,0 46,0 49,0   49,0     11 В.Дружинович
3 Половинка Євгенія 28.12.86 2 Чрк Черкаси 33,08   42,0 45,0 47,0   47,0     10 Г.Данілов
Вагова категорія до 45 кг (02.04.2016)
1 Колосова Ніна 26.02.76 МСМК Київ Київ 44,80   50 55 57   57     12 О.Табанець
2 Лич Марина 13.07.93 2 Зпр Запоріжжя 44,96   40 45,0 50,0   40     11 М.Нерубальщук
  Топоркова Раїса 18.02.86 МСМК Зпр Енергодар знятий лікарем С.Кумейко; В.Колот
Вагова категорія до 50 кг (02.04.2016)
1 Соловйова Лідія 21.01.78 ЗМС Днп Дніпропетровськ 49,50   105,0 110,5 РУ 113,0 РУ   110,0     12 О.Алфьоров; І.Волошина
2 Караванська Богдана 18.01.93 МСМК Влн Луцьк 48,46   82,0 85,0 86,0   85,0     11 Н.Хом'як
3 Козина Оксана 11.10.94 КМС Зпр Запоріжжя 50,00   60,0 62,0 62,0   60,0     10 М.Нерубальщук
4 Чуван Яна 14.08.95 1 юн Зкп Ужгород 46,24   46,0 49,0 52,0   49,0     9 А.Федорішко
5 Григор'єва Юлія 24.05.99 2 Днц Донецьк 49,56   40,0 45,0 47,0   47,0     8 І.Котляров
  Скулінець Ніна 11.02.81   Влн Луцьк 49,30   38,0 38,0 38,0   0     0 А.Рожок
Вагова категорія до 55 кг (02.04.2016)
1 Шевчук Мар'яна 22.05.96 КМС Внц Вінниця 53,44   95,0 100,0 -   100,0     12 О.Пакула
2 Гудачек Марія 16.08.79 МС Рвн Рівне 51,58   77,0 82,0 87,0   82,0     11 А.Демчук
3 Самчик Марина 04.11.94   Рвн Рівне 55,00   45,0 47,0 49,0   47,0     10 А.Демчук; В.Полюхович
  Зінцова Яна 21.12.92 - Днп Дніпропетровськ знятий лікарем І.Волошина; Є.Коряка
Вагова категорія до 61 кг (02.04.2016)
1 Широколава Тетяна 11.08.79 МСМК Зпр Запоріжжя 60,86   98,0 104,0 106,0 РУ 111,0 РУ 106,0     12 М.Нерубальщук; О.Алфьоров
2 Олійник Наталія 09.07.81 МС Лгн Попасна 59,10   90,0 95,0 95,0   90,0     11 А.Івженко
3 Єжова Наталія 07.11.75 МСМК Зпр Енергодар 56,60   75,0 80,0 85,0   80,0     10 С.Кумейко; В.Колот
4 Рубцова Вікторія 24.06.79 - Днц Донецьк 60,38   65,0 66,0 66,0   65,0     9 Р.Кассай
5 Данильченко Мирослава 27.06.93 2 Чрг Чернігів 57,98   48,0 51,0 53,0   51,0     8 М.Короткий; М.Короткая
6 Бурба Марина 17.04.79 1 Зпр Запоріжжя 56,74   47,0 50,0 53,0   50,0     6 М.Нерубальщук
7 Песоцька Аліна 27.04.00 2 юн Київ Київ 56,46   30,0 35,0 40,0   35,0     4 О.Табанець
8 Дядечко Олеся 01.09.97 3 Чрг Чернігів 55,75   25,0 25,0 27,0   25,0     3 С.Короткий; М.Короткая
Вагова категорія до 67 кг (02.04.2016)
1 Гулійчук Марія 15.01.85 МС Рвн Рівне 62,04   70,0 74,0 78,0   78,0     12 А.Демчук
2 Подгорна Тетяна 10.11.94 2 Рвн Рівне 64,50   50,0 53,0 55,0   55,0     11 А.Демчук; В.Полюхович
3 Д'ячук Злата 25.10.01 2 Днц Донецьк 65,20   50,0 53,0 55,0   55,0     10 І.Котляров
4 Свереда Наталія 02.09.76 2 Влн Луцьк 64,74   48,0 50,0 54,0   50,0     9 А.Рожок
Вагова категорія до 73 кг (02.04.2016)
1 Кумейко Аліна 27.07.97 МСМК Зпр Енергодар 72,52   90,0 95,0 100,0   95,0     12 С.Кумейко; В.Колот
Вагова категорія до 79 кг (02.04.2016)
1 Семенюк Любов 01.05.59 МСМК Рвн Рівне 78,30   95,0 100,0 105,0   100,0     12 А.Демчук
Вагова категорія до 86 кг (02.04.2016)
1 Стрельцова Наталя 06.04.75   Зпр Запоріжжя 84,28   75,0 80,0 85,0   80,0     12 М.Нерубальщук
Старший суддя Н. Пізняк НК Межова; Бокові судді: Є. Коряка НК Дніпропетровськ, Т. Кулініч НК Дніпропетровськ.
Секретар Г. Вагнер 1 Дніпропетровськ; Комп.секретар Є. Гайбей НК Дніпропетровськ.
Журі: А. Опікун МК2 Дніпропетровськ, О. Коваль НК Харків, О. Окселенко НК Дніпропетровськ.
                                 
  В абсолютному заліку                              
Місце Прізвище, Ім'я Вл.вага АН Краща Сума за АН                      
1 Соловйова Лідія 49,50 1,06672 110,5 117,87256                      
2 Шевчук Мар'яна 53,44 1,030392 100 103,0392                      
3 Широколава Тетяна 60,86 0,971835 106 103,01451                      
                     
 
< Попередня   Наступна >