ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
В Одесі пройшов чемпіонат України з боулінгу серед спортсменів з вадами слуху Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
10.04.2016
img_1640_800x600.jpg
З 4 по 9 квітня у м. Одеса на базі боулінг-клубу «Папашон» Українським центром «Інваспорт», Спортивною федерацією глухих України, Одеським регіональним центром «Інваспорт» було проведено чемпіонат України з боулінгу серед спортсменів (чоловіки, жінки) з вадами слуху. У змаганнях прийняли участь 59 спортсменів ( 36 чоловіків та 23 жінки) з Донецької, Житомирської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Чернігівської областей та м. Київ. Головний суддя змагань – Дикін В.В.

 

 

На урочистому відкритті змагань були присутні: начальник Одеського РЦ «Інваспорт» Гашибаязов В.М., технічний делегат України з боулінгу Шокота І.В., президент Одеського обласного осередку СФГУ Герасимов С.В., головний суддя змагань - старший тренер збірної команди України з боулінгу Дикін В.В.

 

Змагання проводились у наступних дисциплінах: особистий залік, двійки, трійки командний залік (п'ятірки), абсолютний залік та майстер-фінал.

 

У особистому заліку серед чоловіків чемпіоном України став Яловега В. (Полтавська обл.), срібло завоював Скварський В. (Чернігівська обл.), бронзову нагороду виборов Трубін С. (Запорізька обл.). Серед жінок у індивідуальному заліку місця розподілилися наступним чином: І місце - Д`яченко А. (Одеська обл.), ІІ місце - Семизенко В. (Одеська обл.), ІІІ місце - Кривошей О. (м. Київ).

 

У парних змаганнях чемпіонами та призерами України стали: серед чоловіків - І місце двійка з Полтавської області (Яловега В. та Яловега Г.), ІІ місце спортсмени з Житомирської області (Худяков П. та Савчук О.), на ІІІ місці спортсмени з Одещини (Данилюк В. та Шкарупа А.). Серед жінок - І місце виборола двійка з Одеської області (Д`яченко А. та Семизенко В.), ІІ місце посіли спортсменки з Києва (Величко Д. та Кривошей О.), ІІІ місце здобула двійка із Запорізької області (Болтовніна О. та Трубіна Л.).

 

У трійках серед чоловіків чемпіонами України стали Макітрук О., Данилюк В., Шкарупа А. з Одеської області, срібну нагороду вибороли Яловега Г., Яловега В., Лук`янов Р. з Полтавської обл., бронзову нагороду здобули спортсмени Болтовнін О., Арбузов С., Трубін С. з Запорізької області. У трійках серед жінок місця розподілились наступним чином: І місце Ковальчук К., Причина Я., Гамалій С. з Полтавської обл., ІІ місце Трубіна Л., Жукрва А., Болтовніна О. з Запорізької обл., ІІІ місце -  Д`яченко А., Семизенко В., Горбаньова Д. з Одеської обл.

 

У командному заліку (п'ятірки) серед чоловіків І місце виборола команда Полтавської області, ІІ місце команда Одеської області, ІІІ місце команда Запорізької області. У командному заліку серед жінок І місце зайняла команда Полтавської області, ІІ місце - Запорізької області, ІІІ місце - м. Київ.

 

У абсолютному заліку серед чоловіків І місце завоював Яловега В. (Полтавська обл.), ІІ місце Данилюк В. (Одеська обл.), Трубін С. (Запорізька обл.). У абсолютному заліку серед жінок І місце виборола Семізенко В. (Одеська обл.), ІІ місце Д`яченко А. (Одеська обл.), ІІІ місце Болтовніна О. (Запорізька обл.).

 

Серед чоловіків у майстер-фіналі І місце виборов Арбузов С. (Запорізька обл.), ІІ місце - Яловега В. (Полтавська обл.), ІІІ місце - Шкарупа А. (Одеська обл.). У майстер-фіналі серед жінок І місце здобула Величко Д. (м. Київ), ІІ місце - Трубіна Людмила (Запорізька обл.), ІІІ місце - Кривошей Олена (м. Київ).

Бажаємо всім учасникам змагань міцного здоров'я, успіхів, спортивного довголіття, яскравих перемог у спорті та житті!

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Інформацію надано Одеським регіональним центром «Інваспорт»

 
< Попередня   Наступна >