567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

У Львові пройшов обласний турнір з шахів серед юних спортсменів з інвалідністю Надіслати електронною поштою
16.04.2016

14 квітня у м. Львові у конференц-залі готелю "Волтер" відбувся обласний турнір з шахів серед юних спортсменів з вадами слуху, зору та ураженнями опорно-рухового апарату. У рамках цього турніру відбулись відбіркові змагання Спартакіади "Повір у себе" серед дітей 2001-2005 р.н. Загалом у змаганнях взяли участь 26 спортсменів з Жовківської, Підгірцівської, Львівських (№100 та Марії Покрови) спецшкіл-інтернатів, ГО "Дзвін", Львівської ЗОШ №82. Головний суддя змагань  - суддя національної категорії Ільницький Іван Миколайович

Переможцями та призерами змагань у своїх класах стали:

- серед спортсменів з вадами слуху:

1м - Гливяк Назар (Жовква), 2м - Леськів Володимир (Жовква), 3м - Самотій Олег (Жовква)

- серед спортсменів з вадами зору:1м - Іванків Андрій (Підгірці), 2м - Шуляк Роман (Підгірці), 3м - Тимків Павло (Підгірці).

Серед дітей у рамках відбіркових змагань Спартакіади «Повір у себе» у молодшій віковій  групі з вадами слуху перемогу здобув Колб Денис (Львівська спецшкола Марії Покрова), другим та третім стали брати Кислови - Павло та Максим (ГО «Дзвін»). Серед дітей з вадами зору переможцем став Нестеровський Остап, 2м.- Заливанський Максим, 3м. Волков Олександр (Львівська СЗОШІ №100). Серед дівчат перемогу здобула Тимощук Інна, другою стала Добрей Інна (Львівська СЗОШІ №100).

Переможцем серед дітей з ураженням опорно-рухового апарату став Мачевський Максим (ЗОШ№82).

Вітаємо учасників і переможців змагань та бажаємо успішних наступних спортивних стартів!

Інформацію надано Львівським регіональним центром «Інваспорт»