ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
На Житомирщині відбувся чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з інвалідністю Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
25.04.2016
4_800x600.jpg

З 23 по 24 квітня 2016 року у м. Новоград-Волинський (Житомирська обл.) проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. У змаганнях взяли участь 113 спортсмени, серед яких - 86 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та 27 спортсменів з вадами зору, які представляли Дніпропетровську, Запорізьку, Полтавську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Черкаську, Київську, Миколаївську, Івано-Франківську та Житомирську області.

 

 

 

 

На урочистому відкритті змагань були присутні Новоград-Волинський міський голова Весельський  Віктор Леонідович та начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Панасюк Юрій Олександрович, які побажали спортсменам міцного здоров'я, успіхів у змаганнях та побільше перемог як у спорті, так і в особистому житті.

 

У особистій першості чемпіонами змагань стали:

На ліву руку:

 

            - серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-1:

до 55 кг. - Педоренко Микола (Сумська обл.);

до 65 кг. - Аборнєв Олег (Харківська обл.);

до 75 кг. - Татевосян Микола (Харківська обл.);

понад 75 кг. - Дорошенко Володимир (Черкаська обл.).

 

-  серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-1:

до 65 кг. - Матюк Дарія (Житомирська обл.).

7_800x600.jpg

 

- серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 60 кг. - Луцишин Дмитро  (Житомирська обл.);

до 70 кг. - Пінчук Олександр  (Житомирська обл.);

до 80 кг. - Ренкас Микола  (Житомирська обл.);

до 90 кг. - Красов Вадим (Харківська обл.);

понад 90 кг. - Мишустін Володимир (Харківська обл.).

 

-  серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 65 кг. - Щирська Анна (Житомирська обл.);

понад 65 кг. - Стрельцова Наталія (Запоріжська обл.).

 

- серед чоловіків з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. - Кузьо Степан (Тернопільська обл.);

до 70 кг. - Гуменюк Ігор (Житомирська обл.);

до 80 кг. - Губеня Віктор (Житомирська обл.);

до 90 кг. - Дуб Василь (Житомирська обл.);

до 100 кг. - Хіміч Олександр (Житомирська обл.);

понад 100 кг. - Холімінчук В'ячеслав (Миколаївська обл).

 

- серед жінок з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. - Бессальнова Олеся (Житомирська обл.);

до 70 кг. - Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

 

На праву руку:

 

            - серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-1:

до 55 кг. - Педоренко Микола (Сумська обл.);

до 65 кг. - Аборнєв Олег (Харківська обл.);

до 75 кг. - Татевосян Микола (Харківська обл.);

понад 75 кг. - Дорошенко Володимир (Черкаська обл.).

5_800x600.jpg

 

-  серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-1: 

до 65 кг. - Машошина Аліна (Житомирська обл.).

 

- серед чоловіків з ураженнями-опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 60 кг. - Буря Олександр (Дніпропетровська обл.);

до 70 кг. - Пінчук Олександр (Житомирська обл.);

до 80 кг. - Семеренко Сергій (Сумська обл.);

до 90 кг. - Федоренко Сергій (Черкаська обл.);

понад 90 кг. - Мишустін Володимир (Харківська обл.).

 

-  серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату, клас АRM-2:

до 65 кг. - Щирська Анна (Житомирська обл.);

понад 65 кг. - Стрельцова Наталія (Запоріжська обл.).

 

- серед чоловіків з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. - Казанцев Володимир (Харківська обл.);

до 70 кг. - Гуменюк Ігор (Житомирська обл.);

до 80 кг. - Губеня Віктор (Житомирська обл.);

до 90 кг. - Феш Микола (Тернопільська обл.);

до 100 кг. - Хіміч Олександр (Житомирська обл.);

понад 100 кг. - Холімінчук В'ячеслав (Миколаївська обл).

 

- серед жінок з вадами зору, клас АRM-3:

до 60 кг. - Бессальнова Олеся (Житомирська обл.);

до 70 кг. - Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

 

6_800x600.jpg

У командній першості переможцями та призерами стали:

 

-         серед спортсменів з вадами зору:

І місце - Житомирська область;

ІІ місце - Тернопільська область;

ІІІ місце - Івано-Франківська область.

 

-         серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату:

І місце - Житомирська область;

ІІ місце - Харківська область;

ІІІ місце - Полтавська область

 

Переможці та призери у особистій першості були нагороджені дипломами та медалями, а у командній першості - кубками відповідних ступенів Українського центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Інформацію надано Житомирським регіональним центром «Інваспорт»

 

 
< Попередня   Наступна >