45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Україна перетнула екватор чемпіонату Європи з паралімпійського плавання з домінантою Надіслати електронною поштою
05.05.2016

54-ма медалями, 22 з яких - золоті, та впевненим першим місцем в Європі перетнула національна паралімпійська збірна команда з плавання екватор чемпіонату Європи, що проходить з 30 квітня по 7 травня 2016 року на Мадейрі. Тільки за вчорашній вечір нашим спортсменам вдалось вибороти 16 високих нагород, серед яких 6 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі.

Справжніми переможцями-тріумфаторами четвертого дня змагань на блакитних доріжках Мадейри стали: Бойко Геннадій (100 м на спині), Богодайко Євгеній (100 м брасом), Дубров Денис (100 м батерфляєм), Савцова Вікторія (100м брасом), Хруль Оксана (100м брасом), Стеценко Анна (100 м вільним стилем). Усі вони вибороли золоті нагороди на своїх дистанціях.

Володарями не менш важливих для скарбнички національної паралімпійської збірної команди України срібних нагород стали: Паламарчук Сергій (100 м на спині), Денисенко Ярослав (100 м вільним стилем), Соцька Ірина ( 100м на спині), Мерешко Єлизавета ( 100 м брасом), Істоміна Катерина (100 м батерфляєм), Свідерська Ольга (100м вільним стилем).

Почесні бронзові медалі завоювали: Коль Антон (100 м на спині), Гриненко Богдан (100м брасом), Веракса Максим (100 м вільним стилем), Козлова Ніна (100 м брасом).

Загалом, турнірна таблиця змагань на початок п'ятого дня змагань, 5 травня, виглядає наступним чином: