567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Грандіозна перемога українських паралімпійців: перше місце в Європі у плаванні Надіслати електронною поштою
07.05.2016

Національна паралімпійська збірна команда України сьогодні поставила яскраву крапку на чемпіонаті Європи, завоювавши 110 медалей, з яких 45 золотих, 34 срібних і 31 бронзова нагороди, та, водночас, у  відкритому чемпіонаті Європи з плавання: у доробку українців 98 медалей, з яких 37 золотих, 36 срібних та 25 бронзових нагород та перше місце у Європі! Ще вчора, у переддень до завершення чемпіонату Європи, що з 30 квітня по 7 травня триває у португальському  місті Фуншал, ми з хвилюванням спостерігали за переможним українським шостим днем цього міжнародного спортивного форуму на блакитних доріжках Мадейри і тішились 87-ма медалями та шостим днем поспіль лідерства України у Європі, а вже сьогодні, на сьомий день змагань, ми вітаємо наших чемпіонів з грандіозною перемогою! Цим потужним результатом наша команда покращила свій попередній виступ на чемпіонаті Європи з плавання-2014, який збірна команда України завершила з результатом у 94 медалі (37 - золотих, 29 - срібних і 28 - бронзових). Зауважимо, що цей потужний результат для нас є знаковим ще й тому, що програма цього чемпіонату практично повністю дублювала спортивні дисципліни, які будуть представлені у Ріо-2016.

Тільки за останні два дні нашим спортсменам вдалось завоювати 28 медалей, серед яких  - 8 золотих, 10 срібних та 10 бронзових нагород.

Справжніми тріумфаторами-володарями золотих нагород у останні два дні змагань стали: