45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Легкоатлети-паралімпійці вибороли 9 медалей чемпіонату Європи Надіслати електронною поштою
06.07.2016
Тільки-но з 9 високими нагородами повернулась із  у чемпіонату Європи з легкої атлетики збірна  команда спортсменів з інвалідністю України з вадами розумового і фізичного розвитку, що з 28 червня по 03 липня 2016 року проходив у м. Анкара, Туреччина. П’ять українців-легкоатлетів боролись за найвищі нагороди з представниками 9 країн Європи та вибороли 4 золоті, 4 срібні та 1 бронзову медалі. Командний залік серед команд не проводився.

ц

У цілому, команді України вдалось показати досить пристойний результат: жоден із спортсменів не повернувся в Україну без високої нагороди.  Найкраще від команди України виступив Біленко Василь, котрий виборов 2 золоті нагороди.

2

У чемпіонаті Європи взяли участь спортсмени, які вже мають досвід участі у міжнародних змаганнях, і дебютанти. Приємно, що дебютанти виборюють нагороди чемпіонату Європи:  спортсменка Херсонської області Півень Світлана вперше виборола срібну медаль у метанні диску.

Вітаємо учасників та переможців чемпіонату Європи та бажаємо нових яскравих стартів та перемог!