ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Міжнародний паралімпійський комітет розпочинає процес призупинення членства Росії Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
24.07.2016
xw_1233480.jpg
Скандальна ситуація з виявленням цинічного ставлення олімпійської та паралімпійської Росії до світової антидопінгової системи не могла не мати відгуку у міжнародному паралімпійському русі: реакція Міжнародного паралімпійського комітету однозначна – Міжнародний паралімпійський комітет негайно розпочинає процес призупинення членства щодо Національного паралімпійського комітету Росії

 

22 липня до всіх членів Міжнародного паралімпійського комітету (далі - МПК) надійшов лист від виконавчого директора МПК  Ксавьє Гонсалеза, в якому наголошено: «Відповідно до запиту МПК, що надійшов від МПК в понеділок, 18 липня,  Річард МакЛарен надав МПК імена спортсменів, які асоціюються з 35 «позитивними пробами,що зникли» з лабораторії в Москві. Він також рекомендував МПК провести повторний аналіз 19 проб з Паралімпійських ігор 2014 року у Сочі, оскільки вони були ідентифіковані як такі, що могли бути підміненими. Ми розпочали цей процес негайно.

 

Після тривалого обговорення наявної інформації, Рада правління винесла рішення щодо початку процесу призупинення членства Національного паралімпійського комітету Росії (НПК Росії).

 

МПК не прийняв це рішення швидко, а лише після повної оцінки звіту МакЛарена та додаткової інформації, що була надана автором, та МПК вважає, що поточна ситуація в російському спорті, витоки якої йдуть від керівництва найвищого рівня, є такою, що НПК Росії не може повною мірою виконувати свої обов‘язки члена МПК.

 

Особливо, в світлі тотальної культури допінгу в російському спорті, на найвищих рівнях, НПК Росії не в змозі, або ж не має бажання слідувати положенням Антидопінгового кодексу МПК, на рівні національної юрисдикції. МПК вважає за необхідне, щоб спортсмени мали змогу змагатись в рівних умовах. Призупинення членства НПК Росії відтепер буде прийняте до уваги та розглянуте у відповідності до політики з призупинення членства МПК. Цей процес, поміж іншого, включатиме діалог з НПК Росії для того, щоб вони були частиною процесу та могли надати свої відповіді в ході процесу. МПК очікує винести рішення щодо НПК Росії (таким рішенням може бути часткове або повне призупинення членства), в період починаючи з 1 серпня 2016 року, протягом одного тижня. Якщо членство НПК буде призупинене, він матиме 21 день на подання апеляції».

 

Крім того, МПК продовжує вивчати цілий ряд інших заходів і дій з тим, щоб прийняти найсильніші можливі заходи для захисту цілісності паралімпійського спорту. Усі члени міжнародної паралімпійської сім'ї обурені допінговим цинізмом Росії та сподіваються, що справедливість восторжествує.

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

 

 
< Попередня   Наступна >