ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
ز ϲͲ Ͳ ˲Ҳ ˲
- Ѳ   
09.11.2007

Чемпіонат світу з футболу серед спортсменів з ураженнями ДЦП розпочався успішно для українських футболістів. Зігравши першу гру зі збірною командою Канади (рахунок 7:0) та другу – зі збірною Японії (рахунок 8:0), наші футболісти з нетерпінням очікують матчу зі збірною Ірландії, який відбудеться вже завтра. Ця гра буде надзвичайно важливою для наших футболістів, адже вони будуть боротись за перше місце в своїй групі.

Збірна України грає в групі С, і насьогодні є найсильнішою не тільки в своїй групі (команда згідно суми голів та різниці голів отримала по 15 очок), але й серед усіх команд. За нею йдуть збірні команди з Бразилії та Ірландії. Найсильніші суперники нашої збірної – футболісти Росії – завоювали 6 очок (матч збірної Росії та Китаю, що планувався на 2-й день змагань не відбувся через неявку збірної Китаю).

 

Серед футболістів Чемпіонату світу насьогодні визначено кращих футболістів, серед яких є наші спортсмени:

 

По 4 голи забили  Тарас Дутко (4 номер) і Денис Пономарьов (8-й номер);

 

По 2 голи забили Олексій Гетун(9 номер) і Володимир Кабанов (10 номер);

 

По 1 голу забили Андрій Цуканов (7 номер), Віталій Трушев та Іван Шкварло (6 номер).

 

Всі футболомани можуть оперативно отримувати інформацію про перебіг Чемпіонату світу з футболу серед спортсменів з ДЦП з Інтернет-сторінки: http://www.ande.org.br/football/. Ми ж зичимо нашим футболістам тільки перемог і віримо, що для них можливо все! З ними ми, щирі вболівальники з України, з ними - офіційний спонсор національної збірної з літніх видів спорту та Національного комітету спорту інвалідів України – оператор мобільного зв'язку life:), який щодня забезпечує якісний постійний мобільний зв’язок з командою.

 
<   >