567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

4-й Чемпіонат Європи з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху Надіслати електронною поштою
17.09.2007

4-й Чемпіонат Європи з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху: успішний почин для українців

Україна приймає 4-й чемпіонат Європи з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, що проходить у м. Біла Церква (Київська обл.). Саме зараз на килимах спорткомплексу СКА проходить запекла боротьба між спортсменами з вадами слуху з різних країн за перемогу та звання чемпіона Європи з греко-римської та вільної боротьби.

Загалом у чемпіонаті беруть участь 67 спортсменів з 11 країн (Вірменія, Болгарія, Хорватія, Данія, Фінляндія, Молдова, Росія, Білорусь, Сербія, Туреччина, Україна), Україну представляє 16 спортсменів з вадами слуху (у тому числі – 2 резерв).

Перші дні 4-го Чемпіонату стали успішним почином для української команди. Наші спортсмени вибороли 6 почесних нагород у змаганнях з греко-римської боротьби серед яких: 3 золота, 2 срібла та 1 бронза.

У цілому серед 45 спортсменів з 11 країн-учасниць у цьому виді змагань наша збірна з греко-римської боротьби у складі 7 спортсменів посіла перше місце, завоювавши 61 очко. На другому місці спортсмени Росії (58 очок), третє – посіла команда Білорусі (47 очок).

Наші переможці:

Малишевський Сергій (1982 р.н.,  вагова категорія до 55 кг, Київська обл.)– золото

Красоцький Олександр (1987 р.н., вагова категорія до 66 кг, Миколаївська обл. ) – золото

Нагорний Петро ( 1984 р.н., вагова категорія до 74 кг, Рівненська обл.) – золото

Білявський Руслан ( 1977 р.н., вагова категорія до 96 кг, Одеська обл.)– срібло

Ткаченко Андрій (1979 р.н., вагова категорія до 120 кг, м. Київ)– срібло

Бутенко Віталій (1984 р.н., вагова категорія до 60 кг, м. Київ) – бронза

Згідно програми Чемпіонату Європи завершились змагання з греко-римської боротьби, відбулось підведення підсумків та нагородження переможців, а змагання з вільної боротьби тільки-но розпочнуться. Запрошуємо всіх підтримати наших спортсменів, весело та з захопленням поспостерігати за боротьбою між кращими з кращих "боротьбистів" Європи. Побажаємо українцям перемог та ще більше нагород - так тримати!

17.00-18.00 - Медичний огляд спортсменів;

18.00-18.30  - Зважування та жеребкування для вагових категорій - 60, 74, 96 кг.

Вівторок, 18.09.2007

10.00-14.00 - Попередні змагання у вагових категоріях - 60, 74, 96 кг;

14.00-15.00 - Церемонія відкриття чемпіонату Європи;

15.00-15.45 - Обід;

15.45-19.00 - Напівфінальні і фінальні змагання у вагових категоріях - 60, 74, 96 кг;

19.00-20.00 -  Церемонія нагородження;

17.00-18.00 -  Медичний огляд спортсменів;

18.00-18.30 - Зважування та жеребкування для вагових категорій - 55, 66, 84, 120 кг.

Середа, 19.09.2007

10.00-14.00  - Попередні  змагання у вагових категоріях - 55,66,84, 120 кг;

14.00-15.00  - Обід;

15.45-19.00  Напівфінальні і фінальні змагання у вагових категоріях - 55, 66, 84, 120 кг;

19.00-20.00  Церемонія нагородження

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Четвер, 20.09.2007

10.00-11.00 - Технічна нарада з представниками команд;

11.00-15.30 - Тренування спортсменів;

17.00-18.00 - Медичний огляд;

18.00-18.30 - Зважування та жеребкування для вагових категорій - 60, 74, 96 кг.

П'ятниця, 21.09.2007

14.00-15.00 - Обід;

15.45-19.00 - Напівфінальні і фінальні змагання у вагових категоріях -60, 74, 96 кг;

17.00-18.00 - Церемонія нагородження;

18.00-18.30 - Медичний огляд;

19.00-20.00 -  Зважування та жеребкування для вагових категорій - 55, 66, 84, 120 кг.

Субота, 22.09.2007

10.00-14.00 - Попередні змагання у вагових категоріях -55,66,84, 120 кг;

15.00-19.00 - Напівфінальні і фінальні змагання у вагових категоріях - 55, 66, 84, 120 кг;

19.00-20.00 - Церемонія нагородження;

20.00-20.45 - Церемонія закриття чемпіонату і передача прапору ЄСОГ делегації Вірменії.