9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Результати Чемпіонату Європи з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху Надіслати електронною поштою
22.09.2007

Результати Чемпіонату Європи з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху: 1 місце в Європі у греко-римській боротьбі та 3 місце –  у вільній

Нещодавно закінчився 4-й чемпіонат Європи з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, що проходив у м. Біла Церква (Київська обл.) на килимах спорткомплексу СКА між спортсменами з вадами слуху з різних країн.  Загалом у чемпіонаті за перемогу та звання чемпіона Європи з греко-римської та вільної боротьби боролись 67 спортсменів з 11 країн (Вірменія, Болгарія, Хорватія, Данія, Фінляндія, Молдова, Росія, Білорусь, Сербія, Туреччина, Україна). Україну представляло 16 спортсменів з вадами слуху (у тому числі – 2 резерв).

Перші дні 4-го Чемпіонату стали успішним почином для української команди. Наші спортсмени вибороли 6 почесних нагород у змаганнях з греко-римської боротьби серед яких: 3 золота, 2 срібла та 1 бронза.  У цілому серед 45 спортсменів з 11 країн-учасниць у цьому виді змагань наша збірна з греко-римської боротьби у складі 7 спортсменів посіла перше місце, завоювавши 61 очко. На другому місці спортсмени Росії (58 очок), третє – посіла команда Білорусі (47 очок).

Наші переможці з греко-римської боротьби:

Малишевський Сергій (1982 р.н.,  вагова категорія до 55 кг, Київська обл.)– золото

Красоцький Олександр (1987 р.н., вагова категорія до 66 кг, Миколаївська обл. ) – золото

Нагорний Петро ( 1984 р.н., вагова категорія до 74 кг, Рівненська обл.) – золото

Білявський Руслан ( 1977 р.н., вагова категорія до 96 кг, Одеська обл.)– срібло

Ткаченко Андрій (1979 р.н., вагова категорія до 120 кг, м. Київ)– срібло

Бутенко Віталій (1984 р.н., вагова категорія до 60 кг, м. Київ) – бронза

Змагання з вільної боротьби були менш успішними, але також доволі результативними: 6 медалей, серед яких  - 1 золота нагорода, 2 срібла та 3 бронзи.  У цілому, наша збірна з вільної боротьби у складі 7 спортсменів посіла третє місце, завоювавши 57 очок. На першому місці спортсмени Росії (67 очок), друге – посіла команда Туреччини (59 очок).

Наші переможці з вільної боротьби:

Мінченко Сергій (84 р.н., вагова категорія до 120 кг, Одеська обл.) – золото

Корепанов Віталій (1984 р.н., вагова категорія до 60 кг, Миколаївська обл. ) – срібло

Марченко Ігор (1985 р.н., вагова категорія до 96 кг, Миколаївська обл. ) - срібло

Панков Олександр (1987 р.н., вагова категорія до 66 кг, Херсонська обл.) – бронза

Іванов Микола (1987 р.н., вагова категорія до 74 кг, Одеська обл.) – бронза

Кіладзе Давид (1983 р.н., вагова категорія до 84 кг, Одеська обл.) – бронза

Після підведення підсумків та церемоній нагородження, вже на закритті Чемпіонату було урочисто передано естафету Чемпіонату Європи збірній команді Вірменії, де наступного разу пройде безкомпромісна та чесна боротьба між кращими з кращих "боротьбистів" Європи.