ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма змагань 8 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
08.09.2016

 

08 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

 

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Фінал

Початок змагань

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Легка атлетика

Катишев Руслан

Одеська

зір

Т11

стрибки у довжину (ч)

 

 

10:25

16:25

Данилюк Роман

Черкаська-Полтавська

F12

штовхання ядра (ч)

 

 

10:35

16:35

Ботурчук Оксана

Дніпропетровська

Т12

100 м (ж)

11:05

19:05

 

 

Жабняк Микола

Луганський

УОРА

F37

метання диску  (ч)

 

 

18:09

0:09 (09.09.16)

Плавання

Семененко Ярослав

Донецька

УОРА

S6

100 м на спині (ч)

9:30

15:30

17:30

23:30

Комаров Олександр

9:34

15:34

Мерешо Єлизавета

Херсонська

100 м на спині (ж)

9:38

15:38

17:37

23:37

Хруль Оксана

Полтавська

9:42

15:42

Гриненко Богдан

Миколаївська

S8

400 м в/с (ч)

9:46

15:46

17:44

23:44

Дубров Денис

Дніпропетровська

SB9

100 м брас (ч)

10:17

16:17

18:05

0:05 (09.09.16)

Ванзенко Дмитро

Донецька-Дніпр-ська

10:21

16:21

Деревінський Андрій

Кіровоградька

S4

100 м в/с (ч)

10:37

16:37

18:33

00:33 (09.09.16)

Свідерська Ольга

S3

100 м в/с (ж)

10:42

16:42

18:41

00:41 (09.09.16)

Яременко Ілля

м.Київ

зір

S13

100 м бат. (ч)

11:13

17:13

19:32

01:32 (09.09.16)

 Чуфаров Данило

Донецька

11:16

17:16

Стеценко Анна

Дніпропетровська

100 м бат (ж)

11:20

17:20

19:39

01:39 (09.09.16)

Квасниця Мар'ян

Львівська

УОРА

S7

100 м на спині (ч)

11:56

17:56

20:32

02:32 (09.09.16)

Богодайко Євгеній

Полтавська

12:00

18:00

Дзюдо

Галінська Юлія

Рівненська

зір

B2

48 кг (ж)

10:00

16:00

15:30

21:30

Логацька Людмила

52 кг (ж)

10:00

16:00

16:30

22:30

Хорава Давид

Рівненська-Дніпр-ська

66 (ч)

10:00

16:00

17:05

23:05

Стрільба кульова

Стоєв Юрій

Одеська

УОРА

SH1

R1 - пневматична гвинтівка, стоячи,               10 м, 60 постр. (ч)

12:00

18:00

14:30

20:00

Дорошенко Андрій

Пауерліфтинг

Копійка Марина

Дніпропетровська

УОРА

РО

41 кг (ж)

 

 

16:00

22:00

Теніс настільний

Петрунів Василь

Ів-Франківська

УОРА

3

індивідуальні змагання  (ч)

20:00

02:00 (09.09.16)

 

 

Дідух Вітор

Львівська

8

  9:00 та     19:20

15:00 та 01:20 (09.09.16)

 

 

Єзик Олександр

Харківська

2

11:40

17:40

 

 

Литовченко Марина

6

індивідуальні змагання (ж)

13:00

19:00

 

 

Косміна Наталя

Миколаївська

ВРФР

11

13:40

19:40

 

 

Ніколенко Максим

Запорізька

УОРА

7

індивідуальні змагання  (ч)

18:00

0:00

 

 

Попов Михайло

Футбол ДЦП

Україна-Ірландія

чоловіки

УОРА

 

ігри у підгрупі (ч)

14:00

20:00

 

 

 

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (08.09.2016)

 

 

 

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

3

4

Плавання

9

14

Дзюдо

3

3

Стрільба кульова

1

2

Пауерліфтинг

1

1

Всього:

17

24


 

 
< Попередня