ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма змагань 9 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
08.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

09 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Фінал

Початок змагань

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Легка атлетика

Цвєтов Ігор

Миколаївська

УОРА

Т35

100 м (ч)

10:51

16:51

17:30

23:30

Плавання

Коль Антон

Дніпропетровська

УОРА

S1

100 м на спині (ч)

 

 

17:30

23:30

Бойко Геннадій

Миколаївська

Головко Олександр

Харківська

Панібратець Євген

Миколаївська

S2

9:30

15:30

17:40

23:40

Паламарчук Сергій

9:36

15:36

Бондаренко Роман

Харківська

Соцька Ірина

Донецька

100 м на спині (ж)

 

 

17:49

23:49

Богодайко Євгеній

Полтавська

S7

50 м в/с (ч)

9:45

15:45

17:59

23:59

Семененко Ярослав

Донецька

S6

50 м бат. (ч)

9:54

15:54

18:11

0:11 (10.09.16)

Федота Олена

Харківська

50 м бат (ж)

10:00

16:00

18:18

0:18 (10.09.16)

Хруль Оксана

Полтавська

10:03

16:03

Дубров Денис

Дніпропетровська

S10

50 м в/с (ч)

10:06

16:06

18:45

0:45 (10.09.16)

Крипак Максим

Харківська

10:12

16:12

Смирнов Віктор

Донецька

зір

S11

100 м на спині (ч)

10:23

16:23

19:11

01:11 (10.09.16)

Залевський Дмитро

10:28

16:28

Мащенко Олександр

Піддубна Марина

Харківська

100 м на спині (ж)

10:32

16:32

19:19

01:19 (10.09.16)

Бережна Яна

10:37

16:37

Ткачук Катерина

Рівненська

Істоміна Катерина

м.Київ

УОРА

S8

100 м бат. (ж)

11:30

17:30

20:22

02:22 (10.09.16)

Плавання

Богодайко Євгеній

Полтавська

УОРА

S7

Змішана 4x50м естафета вільним стилем-20pts

11:34

17:34

20:43

02:43 (10.09.16)

Божинський Юрій

S8

Віноградець Дмитро

S3

Гриненко Богдан

Миколаївська

S8

Деревінський Андрій

Кіровоградська

S4

Мерешко Єлізавета

Херсонська

S6

Савцова Вікторія

Запорізька

S6

Свідерська Ольга

Кіровоградська

S3

Теніс настільний

Петрунів Василь

Ів-Франківська

УОРА

3

індивідуальні змагання  (ч)

20:00

02:00 (10.09.16)

 

 

Щепанський Юрій

Миколаївська

9

9:00

15:00

 

 

Єзик Олександр

Харківська

2

11:00

17:00

 

 

Литовченко Марина

6

індивідуальні змагання (ж)

11:00

17:00

 

 

Ходзинська Антоніна

10:20

16:20

Косміна Наталя

Миколаївська

ВРФР

11

13:00

19:00

 

 

Ніколенко Максим

Запорізька

УОРА

7

індивідуальні змагання  (ч)

9:40

15:40

 

 

Попов Михайло

Навроцький Андрій

Миколаївська

ВРФР

11

16:00

22:00

 

 

Дзюдо

Соловей Дмитро

м.Київ

зір

В2

73 кг (ч)

10:00

16:00

15:30

21:30

Черняк Інна

Запорізька

57 кг (ж)

10:00

16:00

15:30

21:30

Гусєва Ірина

Рівненська

63 кг (ж)

10:00

16:00

16:30

22:30

Косінов Олександр

81 кг (ч)

10:00

16:00

17:05

23:05

Стрільба кульова

Ковальчук Ольга

Одеська

УОРА

SH1

Р2-пневматичний пістолет, 10 м,                 40 постр. (ж)

9:30

15:30

11:45

17:45

Ляху Ірина

Одеська-Дніпр-ська

Денисюк Олексій

Вінницька

Р1-пневматичний пістолет, 10 м,                 60 постр. (ч)

12:15

18:15

14:45

20:45

Пауерліфтинг

Топоркова Раїса

Запорізька

УОРА

РО

45 кг (ж)

 

 

10:00

16:00

Хвалінський Сергій

Вінницька

54 кг (ж)

 

 

13:00

19:00

Велосипедний спорт (трек)

Дементьєв Єгор

Донецька

УОРА

С5

С4-С5  (1 км)

16:30

22:30

16:30

22:30

Веслування академічне

Полянський Роман

Одеська

УОРА

AS

одиночка (ч)

9:10

15:10

 

 

Кириченко Ірина

Дніпропетровська

TA

Двійка змішана - TAMix2x

9:50

15:50

 

 

Коюда Ярослав

Донецька-Дніпр-ська

Козлов Володимир

Херсонска-Дніпр-ська

УОРА

CXW

Четвірка змішана - LTAMix4+

10:30

16:30

 

 

Яринка Ірина

Черкаська

зір

LTA B3

Жук Максим

УОРА

LTAPD

Янкова Олександра

м.Київ

LTAPD

Білоножко Олександр

Черкаська

LTAPD

Волейбол сидячи

Україна-Нідерланди

жінки

УОРА

D

ігри у підгрупі (ч)

20:30

02:30 (10.09.16)

 

 

 


 

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (09.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

2

2

Плавання

11

28

Дзюдо

4

4

Стрільба кульова

2

3

Пауерліфтинг

2

2

Велосипедний спорт (трек) 

1

1

Всього:

22

40


 


 
< Попередня   Наступна >