ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати змагань 8 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
09.09.2016

08 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 45українських спортсменів в  7 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

1

плавання

100 м н/сп

S7

Богодайко Євгеній

Полтавська

І

1:10.55

2

плавання

100 м бр

SВ9

Дубров Денис

Дніпр-ська

ІІ

1:05.10

3

легка атлетика

стрибки у довжину

Т11

Катишев Руслан

Одеська

ІІІ

6.20

4

легка атлетика

штовхання ядра

F12

Данилюк Роман

Черкаська-   Полтавська

ІІІ

15.94

5

дзюдо

48 кг

В2

Галінська Юлія

Рівненська

ІІІ

 

6

дзюдо

66 кг

В2

Хорава Давид

Рівненська- Дніпр-ська

ІІІ

 

7

плавання

100 м н/сп

S6

Хруль Оксана

Полтавська

ІІІ

1:26.82

8

плавання

100 м н/сп

S6

Семененко Ярослав

Донецька

ІІІ

1:15.41

9

плавання

100 м в/с

S3

Свідерська Ольга

Кіровоград-ка

ІІІ

1:34:86  ER          1:39.07   РR                           (у попередніх запливах)

10

плавання

100 м н/сп

S7

Квасниця Мар'ян

Львівська

4

1:13.48

11

плавання

100 м н/сп

S6

Мерешко Єлизавета

Херсонська

4

1:28.99

12

плавання

100 м бат

S13

Стеценко Анна

Дніпр-ська

5

1:07.82

13

плавання

100 м н/сп

S6

Комаров Олександр

Донецька

5

1:19.64

14

пауерліфтинг

41 кг

РО

Копійка Марина

Дніпр-ська

5

88 кг

15

плавання

100 м в/с

S4

Деревінський Андрій

Кіровоград-ка

7

1:30.59

16

дзюдо

52 кг

В2

Логацька Людмила

Рівненська

7

 

17

плавання

100 м бр

SВ9

Ванзенко Дмитро

Донецька-    Дніпр-ська

8

1:08.80

18

плавання

400 м в/с

S8

Гриненко Богдан

Миколаївська

9

4:51.81

19

плавання

100 м бат

S13

Яременко Ілля

м.Київ

9

1:00.35

20

плавання

100 м бат

S13

Чуфаров Данило

Донецька

10

1:00.74

21

легка атлетика

метання диску

F37

Жабняк Микола

Луганська

10

41.39

22

стрільба кульова

R1 -пневматична гвинтівка, стоячи, 10 м,  60 пострілів

SH1

Стоєв Юрій

Одеська

14

611.7

23

стрільба кульова

R1 -пневматична гвинтівка, стоячи, 10 м,  60 пострілів

SH1

Дорошенко Андрій

Одеська

16

608.2

24

теніс настільний

індивідуальні змагання

3

Петрунів Василь

Ів-Франківська

ігри у підгрупі Е

2:3

програв

25

теніс настільний

індивідуальні змагання

8

Дідух Віктор

Львівська

ігри у підгрупі А

3:0; 3:1

перемога

26

теніс настільний

індивідуальні змагання

2

Єзик Олександр

Харківська

ігри у підгрупі Е

3:0

перемога

27

теніс настільний

індивідуальні змагання

6

Литовченко Марина

Харківська

ігри у підгрупі В

3:0 перемога

28

теніс настільний

індивідуальні змагання

11

Косміна Наталя

Миколаївська

ігри у підгрупі А

3:2 перемога

29

теніс настільний

індивідуальні змагання

7

Ніколенко Максим

Запорізька

ігри у підгрупі В

3:1 перемога

30

теніс настільний

індивідуальні змагання

7

Попов Михайло

Запорізька

ігри у підгрупі С

3:2 перемога

31

футбол ДЦП

ігри у підгрупі

 

Україна - Ірландія

 

 

6-0

32

легка атлетика

100 м

Т12

Ботурчук Оксана

Дніпр-ська

DQ

 


 Підсумки першого дня

І місць

-

1

ІІ місць

-

1

ІІІ місць

-

7

IV місць

-

2

V місць

-

3

VI місць

-

-

 

Розподіл медалей станом на  08.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

7

9

4

20

1

2

Великобританія

5

3

3

11

2

3

Узбекистан

3

2

3

8

=5

4

США

2

4

2

8

=5

5

Бразилія

2

1

1

4

=7

6

Корея

2

0

1

3

=10

7

Нідерланди

1

3

5

9

=3

8

Німеччина

1

2

0

3

=10

9

Україна

1

1

7

9

=3

 

 


 

Штаб паралімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >