ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань 10 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
10.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

10 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Фінал

Початок змагань

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Легка атлетика

Мисник Анастасія

Кіровоградська

ВРФР

F20

штовхання ядра (ж)

 

 

10:38

16:38

Онуфрієнко Андрій

Одеська

УОРА

Т37

100 м (ч)

11:31

17:31

 

 

Павлик Роман

Львівська

УОРА

Т36

100 м (ч)

 

 

17:38

23:38

Аджаметова Лейля

Харківська

зір

Т13

100 м (ж)

12:09

18:09

 

 

Глєбова Олена

Дніпропетровська

Плавання

Хруль Оксана

Полтавська

УОРА

SB7

100 м брас (ж)

9:37

15:37

17:37

23:37

Комаров Олександр

Донецька

S6

50 м в/с (ч)

9:46

15:46

17:44

23:44

Семененко Ярослав

Мерещко Єлизавета

Херсонська

50 м в/с (ж)

9:52

15:52

17:50

23:50

Сацова Вікторія

Запорізька

Хруль Оксана

Донецька

Виноградець Дмитро

Полтавська

S3

50 м на спині (ч)

10:13

16:13

18:26

0:26 (11.09.16)

Свідерська Ольга

Кіровоградська

S3

50 м на спині (ж)

10:22

16:22

18:34

0:34 (11.09.16)

Денисенко Ярослав

Полтавська

зір

SМ13

200 м кмп (ч)

10:32

16:32

18:58

0:58 (11.09.16)

Кліпперт Сергій

м.Київ

Чуфаров Данило

Донецька

Стеценко Анна

Дніпропетровська

20 м кмп (ж)

10:42

16:42

19:06

01:06 (11.09.16)

Дубров Денис

УОРА

S10

100 м на спині (ч)

10:53

16:53

19:31

01:31 (11.09.16)

Крипак Максим

Харківська

Залевський Дмитро

Донецька

зір

S11

400 м в/с (ч)

11:08

17:08

20:01

02:01 (11.09.16)

Смирнов Віктор

Ткачук Катерина

Рівненська

400 м в/с (ж)

11:26

17:26

20:13

02:13 (11.09.16)

Якібюк Ольга

Одеська

Пауерліфтинг

Соловйова Лідія

Дніпропетровська

УОРА

РО

50 кг (ж)

 

 

10:00

16:00

Шевчук Мар'яна

Вінницька

55 кг (ж)

 

 

13:00

19:00

Велосипедний спорт (трек)

Дементьєв Єгор

Донецька

УОРА

С5

Гонка переслідування (ч)

11:27

17:27

19:15

0:15 (11.09.16)

Дзюдо

Назаренко Олександр

Рівненська-Дніпр-ська

зір

В3

90 кг (ч)

10:00

16:00

15:30

21:30

Помінов Олександр

Рівненська

В2

100 кг (ч)

10:00

16:00

17:05

23:05

Стрільба кульова

Стоєв Юрій

Одеська

УОРА

SH1

R3-пневматична гвинтівка, 10 м,           60 постр.,змішана

9:30

15:30

11:45

17:45

Дорошенко Андрій

Ковальчук Василь

Черкаська

SH2

R4-пневматична гвинтівка, стоячи             10 м, 60 постріл., змішана

12:15

18:15

14:45

20:45

Теніс настільний

Щепанський Юрій

Миколаївська

ВРФР

9

індивідуальні змагання  (ч)

9:00

15:00

 

 

Ходзинська Антоніна

Харківська

УОРА

6

індивідуальні змагання (ж)

11:40

17:40

 

 

Навроцький Андрій

Миколаївська

ВРФР

11

індивідуальні змагання  (ч)

13:00

19:00

 

 

Стрільба із луку

Волинець Ірина

Ів-Франківська

УОРА

Open

класичний лук  - індивідуальні змагання (ж)

9:00

15:00

 

 

Дзьоба-Балян Роксолана

Львівська

Маркітантова Ксенія

м.Київ

блочний лук - індивідуальні змагання (ж)

15:00

21:00

 

 

Веслування академічне

Кириченко Ірина

Дніпропетровська

 

TA

Двійка змішана - TAMix2x

10:10

16:10

 

 

Коюда Ярослав

Донецька-Дніпр-ська

Козлов Володимир

Херсонська-Дніпр-ська

УОРА

CXW

Четвірка змішана - LTAMix4+

10:50

16:50

 

 

Яринка Ірина

Черкаська

зір

LTA B3

Жук Максим

УОРА

LTAPD

Янкова Олександра

м.Київ

LTAPD

Білоножко Олександр

Черкаська

LTAPD

Голбол

Україна -Австралія

жінки

зір

В2

ігри у підгрупі

10:15

16:15

 

 

Футбол ДЦП

Україна- Великобританія

чоловіки

УОРА

 

ігри у підгрупі (ч)

10:00

16:00

 

 

Волейбол сидячи

Україна- Боснія і Герцоговина

чоловіки

УОРА

D

ігри у підгрупі (ч)

20:30

02:30 (11.09.16)

 

 


СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (10.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

2

2

Плавання

10

18

Дзюдо

2

2

Стрільба кульова

2

3

Пауерліфтинг

2

2

Велосипедний спорт (трек) 

1

1

Всього:

19

28

 
< Попередня   Наступна >