ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати змагань 9 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
09.09.2016

 

09 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 77 українських спортсменів в  10 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

1

дзюдо

57 кг

В2

Черняк Інна

Запорізька

І

 

2

легка атлетика

100 м

Т35

Цвєтов Ігор

Миколаївська

І

12.31

12.22 WR

(у попередніх забігах)

3

плавання

100 м н/сп

S1

Бойко Геннадій

Миколаївська

І

2:08.01 WR

4

плавання

50 м в/с

S10

Крипак Максим

Харківська

І

23.33 ER

5

плавання

100 м н/сп

S11

Залевський Дмитро

Донецька

І

 1:06.66 WR

6

плавання

100 м бат

S8

Істоміна Катерина

м.Київ

І

1:09.04 PR

7

плавання

50 м в/с

S7

Богодайко Євгеній

Полтавська

ІІ

27.64 ЕR

8

плавання

50 м бат.

S6

Хруль Оксана

Полтавська

ІІ

36.45

9

стрільба кульова

Р2-пневматичний пістолет, 10 м, 40 пострілів

SH1

Ковальчук Ольга

Одеська

ІІ

191.2

10

дзюдо

73 кг

В2

Соловей Дмитро

м.Київ

ІІ

 

11

дзюдо

63 кг

В2

Гусева Ірина

Рівненська

ІІ

 

12

плавання

100 м н/сп

S2

Соцька Ірина

Донецька

ІІІ

2:21.98

13

плавання

100 м н/сп

S1

Коль Антон

Дніпр-ська

ІІІ

2:27.45

14

дзюдо

81 кг

В2

Косінов Олександр

Рівненська

ІІІ

 

15

плавання

100 м н/сп

S2

Паламарчук Сергій

Миколаївська

ІІІ

1:49.76

16

плавання

50 м в/с

S10

Дубров Денис

Дніпр-ська

ІІІ

23.75

17

 

плавання

 

eстафета 4х50 м в/с змішана-20pts

S6

S4

S7

S3

 

Свідерська Ольга

Деревінський Андрій

Богодайко Євгеній

Савцова Вікторія

 

Кіровоград-ка

Кіровоград-ка      Полтавська Запорізька

ІІІ

2:30.66

18

плавання

100 м н/сп

S11

Піддубна Марина

Харківська

4

1:21.86

19

плавання

100 м н/сп

S11

Смирнов Віктор

Донецька

4

1:08.55

20

плавання

100 м н/сп

S2

Панібратець Євген

Миколаївська

5

2:07.00

21

плавання

100 м н/сп

S1

Головко Олександр

Харківська

5

3:03.88

22

плавання

100 м н/сп

S11

Ткачук Катерина

Рівненська

5

1:22.69

23

плавання

100 м н/сп

S2

Бондаренко Роман

Харківська

6

2:14.10

24

плавання

50 м бат.

S6

Федота Олена

Харківська

7

41.58

25

плавання

100 м н/сп

S11

Мащенко Олександр

Донецька

8

1:15.85

26

ппауерліфтинг

54 кг

РО

Хвалінський Сергій

Вінницька

7

143 кг

27

плавання

50 м бат.

S6

Семененко Ярослав

Донецька

9

34.38

28

велосипедний спорт -трек

1 км

С4-С5

Дементьєв Єгор

Донецька

10

1:08.555

29

плавання

100 м н/сп

S11

Бережна Яна

Харківська

15

1:32.53

30

стрільба кульова

Р2-пневматичний пістолет, 10 м, 40 пострілів

SH1

Ляху Ірина

Одеська-

Дніпр-ська

15

358

31

стрільба кульова

Р1-пневматичний пістолет, 10 м, 60 пострілів

SH1

Денисюк Олексій

Вінницька

22

553

32

веслування академічне

одиночка

AS

Полянський Роман

Одеська

 

потрапив до фіналу А

33

 

веслування академічне

 

двійка змішана ТАМіх2х

 

ТА

 

Кириченко Ірина

 

Коюда Ярослав

Дніпр-ська  

 

Донецька-               Дніпр-ська

 

змагання тривають за вихід у фінали

34

 

веслування академічне

 

четвірка змішана

LTAMix2x

 

 

СХW  LTAB3 LTAPD

LTAPD

 

LTAPD

Козлов Володимир  Яринка Ірина     Жук Максим    Янкова Олександра Білоножко Олександр

Херсон-Дніп   Черкаська  Черкаська                  м.Київ     Черкаська

 

змагання тривають за вихід у фінали

35

теніс настільний

індивідуальні змагання

9

Щепанський Юрій

Миколаївська

ігри у підгрупі В

 0:3

програв

36

теніс настільний

індивідуальні змагання

6

Ходзинська Антоніна

Харківська

ігри у підгрупі А

2:3

програла

37

теніс настільний

індивідуальні змагання

2

Єзик Олександр

Харківська

ігри у підгрупі Е

3:1

 перемога

38

теніс настільний

індивідуальні змагання

6

Литовченко Марина

Харківська

ігри у підгрупі В

1:3

програла

39

теніс настільний

індивідуальні змагання

7

Ніколенко Максим

Запорізька

ігри у підгрупі В

3:2

 перемога

40

теніс настільний

індивідуальні змагання

7

Попов Михайло

Запорізька

ігри у підгрупі С

1:3 

програв

41

теніс настільний

індивідуальні змагання

3

Петрунів Василь

Ів-Франківська

ігри у підгрупі Е

3:1

перемога

42

теніс настільний

індивідуальні змагання

11

Косміна Наталя

Миколаївська

ігри у підгрупі А

3:0

 перемога

43

теніс настільний

індивідуальні змагання

11

Навроцький Андрій

Миколаївська

ігри у підгрупі В

2:3      програв

44

пауерліфтинг

45 кг

РО

Топоркова Раїса

Запорізька

 

0

45

волейбол сидячи

ігри у підгрупі D

 

Україна - Нідерланди

жінки

109-99

3:2  перемога

 

Підсумки другого дня


І місць

1

-       6

ІІ місць

1

-       5

ІІІ місць

7

-       6

IV місць

2

-       2

V місць

3

-       3

VI місць

 

      -       1

 

 

Розподіл медалей станом на  09.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

20

17

12

49

1

2

Великобританія

12

6

9

27

=2

3

Україна

7

6

13

26

=3

4

США

3

8

3

14

=4

5

Бразилія

3

6

2

11

=6

6

Австралія

3

2

6

11

=6

7

Узбекистан

3

2

6

11

=6

8

Канада

2

3

0

5

=12


Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >