ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма змагань 11 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
11.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

11 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Місце проведення

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Olympic Stadium (Maracanã)

Легка атлетика

Прудніков Дмитро

Дніпропетровська

ВРФР

Т20

стрибки у довжину (ч)

 

 

 

 

10:48

16:48

Цвєтов Ігор

Миколаївська

УОРА

Т35

200 м (ч)

11:19

17:19

 

 

 

 

Онуфрієнко Андрій

Одеська

УОРА

Т37

100 м (ч)

 

 

 

 

10:52

16:52

Аджаметова Лейля

Харківська

зір

Т13

100 м (ж)

 

 

 

 

11:00

17:00

Глєбова Олена

Дніпропетровська

Ботурчук Оксана

Дніпропетровська

зір

Т12

200 м (ж)

19:28

01:28 (12.09.16)

 

 

 

 

Стрижак Інна

Дніпропетровська

УОРА

Т38

стрибки у довжину (ж)

 

 

 

 

18:28

0:28 (13.09.16)

Овсій Зоя

Дніпропетровська

УОРА

F51

метання булави (ж)

 

 

 

 

17:33

23:33

Olympic Aquatics Stadium (Barra da Tijuca)

плавання

Мерещко Єлизавета

Херсонська

УОРА

SB5

100 м брас (ж)

9:39

15:39

 

 

17:37

23:37

Сацова Вікторія

Запорізька

9:44

15:44

Федина Олексій

Київська

зір

SB13

100 м брас (ч)

10:18

16:18

 

 

18:02

0:02 (12.09.16)

Ванзенко Дмитро

Донецька-Дніпр-ська

УОРА

SМ10

200 м кмп (ч)

10:53

16:53

 

 

19:03

01:03 (12.09.16)

Дубров Денис

Дніпропетровська

10:57

16:57

Крипак Максим

Харківська

Гриненко Богдан

Миколаївська

S8

100 м в/с (ч)

11:16

17:16

 

 

19:36

01:36 (12.09.16)

Шестопал Наталія

Полтавська

SВ4

100 м брас (ч)

11:27

17:27

 

 

20:13

02:13 (12.09.16)

Бондаренко Роман

Харківська

S2

200 м в/с (ч)

11:39

17:39

 

 

20:37

2:37

Панібратець Євген

Миколаївська

11:48

17:48

Паламарчук Сергій

Olympic Shooting Centre (Deodoro)

Стрільба кульова

Ляху Ірина

Одеська-Дніпр-ська

УОРА

SH1

Р3-спортивний пістолет, 25 м,                       60 постр.,змішана

9:15

15:15

 

 

13:00

19:00

Денисюк Олексій

Вінницька

Riocentro - Pavilion 2 (Barra da Tijuca)

Пауерліфтинг

Широколава Тетяна

Запорізька

УОРА

РО

61 кг (ж)

 

 

 

 

10:00

16:00

Riocentro - Pavilion 3 (Barra da Tijuca)

Теніс настільний

Литовченко Марина

Харківська

УОРА

6

індивідуальні змагання (ж)

 

 

12:30

18:30

 

 

Ходзинська Антоніна

Харківська

Косміна Наталя

Миколаївська

ВРФР

11

 

 

10:15

16:15

16:30

22:30

Lagoa Stadium (Copacabana)

Паратриатлон

Колпакчи Аліса

Київська

УОРА

РТ4

750 плавання+20 км вело+5 біг

 

 

 

 

10:00

16:00

Lagoa Stadium (Copacabana)

Веслування академічне

Полянський Роман

Одеська

УОРА

AS

одиночка

 

 

 

 

10:10 Фінал A

16:10 Фінал А

Кириченко Ірина

Дніпропетровська

TA

Двійка змішана - TAMix2x

 

 

 

 

10:30 Фінал A

16:30 Фінал А

Коюда Ярослав

Донецька-Дніпр-ська

Козлов Володимир

Херсонська-Дніпр-ська

УОРА

CXW

Четвірка змішана - LTAMix4+

 

 

 

 

9:30 Фінал B

15:30 Фінал B

Яринка Ірина

Черкаська

зір

LTA B3

Жук Максим

Черкаська

УОРА

LTAPD

Янкова Олександра

м.Київ

LTAPD

Білоножко Олександр

Черкаська

LTAPD

Future Arena (Barra da Tijuca)

Голбол

Україна -Канада

жінки

зір

В2

ігри у підгрупі (ж)

14:30

20:30

 

 

 

 

Riocentro - Pavilion 6 (Barra da Tijuca)

Волейбол сидячи

Україна-Бразилія

жінки

УОРА

D

ігри у підгрупі (ч)

20:30

02:30 (12.09.16)

 

 

 

 


СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (11.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

5

6

Плавання

6

11

Стрільба кульова

1

2

Пауерліфтинг

1

1

Настільний теніс 

1

1

Веслування академічне 

3

8

Паратриатлон 

1

1

Всього:

18

30

 
< Попередня   Наступна >