ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати змагань 10 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
10.09.2016

10 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 69 українських спортсменів в  12 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

1

пауерліфтинг

50 кг

РО

Соловйова Лідія

Дніпр-ська

І

107 кг PR

2

велосипедний спорт -трек

гонка переслідування

С5

Дементьєв Єгор

Донецька

І

4:37.708

3

плавання

50 м в/с

S6

Мерешко Єлизавета

Херсонська

І

33.43 РR 33.58.РR у попередніх запливах

4

плавання

50 м н/сп

S3

Виноградець Дмитро

Полтавська

І

44.94 ER

5

плавання

100 м н/сп

S10

Крипак Максим

Харківська

І

 57.24  WR            58.25 WR у попередніх запливах

6

легка атлетика

штовхання ядра

F20

Мисник Анастасія

Кіровоградська

ІІ

13.24 PB (кращий результат в сезоні)

7

дзюдо

90 кг

В3

Назаренко Олександр

Рівненська-              Дніпр-ська

ІІ

 

8

плавання

50 м в/с

S6

Савцова Вікторія

Запорізька

ІІ

33.68

9

плавання

200 м кмп

SМ13

Денисенко Ярослав

Полтавська

ІІ

2:08.76

10

плавання

200 м кмп

SМ12

Чуфаров Данило

Донецька

ІІІ

2:11.12 PR (у класі SM12)

11

плавання

100 м н/сп

S10

Дубров Денис

Дніпр-ська

ІІІ

59.37

12

плавання

50 м н/сп

S3

Свідерська Ольга

Кіровоград-ка

4

54.01

13

пауерліфтинг

55 кг

РО

Шевчук Мар'яна

Вінницька

4

107 кг

14

плавання

200 м кмп

SМ13

Стеценко Анна

Дніпр-ська

4

2:28.95

15

плавання

400 м в/с

S11

Смирнов Віктор

Донецька

5

4:48.71

16

плавання

400 м в/с

S11

Залевський Дмитро

Донецька

6

5:02.38

17

плавання

100 м брас

S6

Хруль Оксана

Полтавська

6

1:38.23

18

плавання

50 м в/с

S6

Комаров Олександр

Донецька

6

31.06

19

стрільба кульова

R3-пневматична гвинтівка,10 м, 60 постр.,зміш

SH1

Cтоєв Юрій

Одеська

6

125.2

20

плавання

200 м кмп

SМ13

Кліпперт Сергій

м.Київ

7

2:16.47

21

плавання

400 м в/с

S11

Якібюк Ольга

Одеська

7

5:46.06

22

стрільба кульова

R4-пневматична гвинтівка,10 м, 60 постр.зміш

SH1

Ковальчук Василь

Черкаська

7

103.0

23

стрільба із луку

класичний лук індивід.змаган

Open

Дзьоба-Балян Роксолана

Львівська

8

кваліфікац. змагання

24

стрільба із луку

блочний лук індивід.змаган

Open

Маркінтантова Ксенія

м.Київ

9

кваліфікац. змагання

25

плавання

400 м в/с

S11

Ткачук Катерина

Рівненська

9

5:47.45

26

плавання

50 м в/с

S6

Хруль Оксана

Полтавська

13

38.41

27

плавання

50 м в/с

S6

Семененко Ярослав

Донецька

14

33.49

28

стрільба із луку

класичний лук індивід.змаган

Open

Волинець Ірина

Ів-Франківська

15

кваліфікац. змагання

29

стрільба кульова

R3-пневматична гвинтівка,10 м, 60 постр.зміш.

SH1

Дорошенко Андрій

Одеська

20

629,6 результат кваліфікації

30

теніс настільний

індивідуальні змагання

2

Єзик Олександр

Харківська

 

3:2 програв  за вихід у півфінал

31

теніс настільний

індивідуальні змагання

7

Ніколенко Максим

Запорізька

 

3:1 програв  за вихід у півфінал

32

теніс настільний

індивідуальні змагання

11

Навроцький Андрій

Миколаївська

 

3:0 програв   за вихід у півфінал

33

теніс настільний

індивідуальні змагання

7

Попов Михайло

Запорізька

 

2:3 програв  за вихід у чвертьфінал

34

теніс настільний

індивідуальні змагання

9

Щепанський Юрій

Миколаївська

 

3:0 програв за вихід у чвертьфінал

35

легка атлетика

100 м

Т37

Онуфрієнко Андрій

Одеська

 

11.91 потрапив до фіналу

36

легка атлетика

100 м

Т36

Павлик Роман

Львівська

 

DQ

37

легка атлетика

100 м

Т13

Аджаметова Лейла

Харківська

 

11.86 WR потрапила до фіналу

38

легка атлетика

100 м

Т13

Глєбова Олена

Дніпр-ська

 

12.44 SB потрапила до фіналу

39

теніс настільний

індивідуальні змагання

3

Петрунів Василь

Ів-Франківська

 

2:3

програв за вихід у чвертьфінал

40

дзюдо

100 кг

В2

Помінов Олександр

Рівненська

 

програв 1 схватку

41

голбол

ігри у підгрупі D

В2

Україна-Австралія

жінки

2-2

 

42

футбол ДЦП

ігри у підгрупі А

 

Україна-Великобританія

 

2:1

перемога

43

волейбол сидячи

ігри у підгрупі

 

Україна-Боснія і Герцеговина

чоловіки

0:3

54-75

 

Підсумки третього дня

 

І місць

7

-       5

ІІ місць

6

-       4

ІІІ місць

13

-       2

IV місць

4

-       3

V місць

6

-       1

VI місць

1

-       4

 

 

Розподіл медалей станом на  10.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

26

24

19

69

1

2

Великобританія

15

8

12

35

=3

3

Україна

12

10

15

37

=2

4

США

8

11

7

26

=4

5

Бразилія

5

9

5

19

=6

6

Нідерланди

4

7

9

20

=5

7

Німеччина

4

6

4

14

=9

8

Узбекістан

4

4

11

19

=6

 

 

Штаб паралімпійської

команди України 

 
< Попередня   Наступна >