ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань 12 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
12.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

12 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Легка атлетика

Павлик Роман

Львівська

УОРА

Т36

стрибки у довжину (ч)

 

 

 

 

10:38

16:38

Стецюк Світлана

Дніпропетровська

F53

штовхання ядра (ж)

 

 

 

 

10:03

16:03

Цвєтов Ігор

Миколаївська

Т35

200 м (ч)

 

 

 

 

10:50

16:50

Ботурчук Оксана

Дніпропетровська

зір

Т12

200 м (ж)

 

 

 

 

10:57

16:57

Єзловецька Наталія

Київська

ВРФР

Т20

400 м (ж)

17:56

23:56

 

 

 

 

Плавання

Денисенко Ярослав

Полтавська

зір

S13

400 м в/с (ч)

9:30

15:30

 

 

17:30

23:30

Чуфаров Данило

Донецька

9:37

15:37

Стеценко Анна

Дніпропетровська

400 м в/с (ж)

9:44

15:44

 

 

17:40

23:40

Деревінський Андрій

Кіровоградська

УОРА

SM4

150 м кмп (ч)

9:59

15:59

 

 

17:51

23:51

Лафіна Марія

Київська

УОРА

SM4

150 м кмп (ж)

10:18

16:18

 

 

18:00

0:00

Свідерська Ольга

Кіровоградська

10:11

16:11

Мащенко Олександр

Донецька

зір

S11

50 м в/с (ч)

10:25

16:25

 

 

18:10

00:10 (13.09.16)

Смирнов Віктор

10:29

16:29

Піддубна Марина

Харківська

50 м в/с (ж)

10:33

16:33

 

 

18:17

00:17 (13.09.16)

Ткачук Катерина

Рівненська

10:40

16:40

Якібюк Ольга

Одеська

ДубровДенис

Дніпропетровська

УОРА

S10

100 м бат (ч)

10:47

16:47

 

 

18:40

0:40 (13.09.16)

Крипак Максим

Харківська

Семененко Ярослав

Донецька

SМ6

200 м кмп (ч)

11:10

17:10

 

 

19:39

01:39 (13.09.16)

Мерешко Єлизавета

Херсонська

200 м кмп (ж)

11:30

17:30

 

 

19:48

01:48 (13.09.16)

Богодайко Євгеній

Полтавська

S7

50 м бат (ч)

11:42

17:42

 

 

20:13

02:3 (13.09.16)

Квасниця Мар'ян

Львівська

Козленко Андрій

Миколаївська

Стрільба кульова

Стоєв Юрій

Одеська

УОРА

SH1

R7-довільна гвинтівка, 50 м, (3х40 постр.) (ч)

12:00

18:00

 

 

13:30

18:30

Дорошенко Андрій

Одеська

Пауерліфтинг

Кумейко Аліна

Запорізька

УОРА

РО

73 кг (ж)

 

 

 

 

10:00

16:00

Семенюк Любов

Рівненська

79 кг (ж)

 

 

 

 

13:00

19:00

Фехтування на візках

Дацко Антон

Львівська

УОРА

В

шабля, індивідуальні змагання (ч),

9:00               12:25

15:00     18:25

14:15  15:05

20:15                21:05

15:55

21:55

Науменко Олег

Миолаївська

Цедрик Вадим

Одеська

А

10:30    12:25

16:30             18:25

14:40                            15:30

20:40                21:30

16:20

22:20

Демчук Андрій

Львівська

Голбол

Україна -Туреччина

 

зір

В2

ігри у підгрупі

20:45

02:45 (13.09.16)

 

 

 

 

Футбол ДЦП

Україна-Бразилія

 

УОРА

 

ігри у підгрупі (ч)

19:00

01:00 (13.09.16)

 

 

 

 

Волейбол сидячи

Україна-Китай

чоловіки

УОРА

D

ігри у підгрупі (ч)

14:00

20:00

 

 

 

 


СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (12.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

4

4

Плавання

10

18

Стрільба кульова

1

2

Пауерліфтинг

2

2

Фехтування на візках

2

4

Всього:

19

30

 
< Попередня   Наступна >