ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма змагань 13 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

13 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Легка атлетика

Загребельний Владислав

Дніпропетровська

УОРА

Т37

стрибки у довжину (ч)

 

 

 

 

10:55

16:55

Онуфрієнко Андрій

Одеська

 

 

 

 

Волуйкевич Павло

Ів-Франківська

ВРФР

Т20

1500 м (ч)

 

 

 

 

10:58

16:58

Корунчак Юлія

Донецька

зір

F12

стрибки у довжину (ж)

 

 

 

 

18:33

00:33 (14.09.16)

Зубковська Оксана

м.Київ

Єзловецька Наталія

Київська

ВРФР

Т20

400 м (ж)

 

 

 

 

17:46

23:46

Плавання

Мерешко Єлизавета

Херсонська

УОРА

S6

400 м (ж)

9:46

15:46

 

 

17:41

23:41

Сацова Вікторія

Запорізька

Богодайко Євгеній

Полтавська

SМ7

200 м кмп

10:03

16:03

 

 

17:53

23:53

ДубровДенис

Дніпропетровська

S10

100 м в/с (ч)

10:26

16:26

 

 

18:11

0:11

Крипак Максим

Харківська

Ванзенко Дмитро

Донецька-Дніпр-ська

Мащенко Олесандр

Донецька

зір

SВ11

100 м брас (ч)

10:40

16:40

 

 

18:40

0:40 (14.09.16)

Смирнов Віктор

Бережна Яна

Харківська

100 м брас (ж)

10:50

16:50

 

 

18:48

0:48 (14.09.16)

Кліпперт Сергій

м.Київ

SВ12

100 м брас (ч)

11:00

17:00

 

 

18:56

0:56 (14.09.16)

Веракса Максим

Харківська

Божинський Юрій

Полтавська

УОРА

S8

100 м на спині (ч)

11:07

17:07

 

 

19:19

01:19 (14.09.16)

Гриненко Богдан

Миколаївська

Виноградець Дмитро

Полтавська

S3

50 м в/с (ч)

11:35

17:35

 

 

20:25

02:35 (14.09.16)

Деревінський Андрій

Кіровоградська

S4

200 м в/с (ч)

11:44

17:44

 

 

20:33

02:33 (14.09.16)

Пауерліфтинг

Крюков Антон

Донецька

УОРА

РО

97 кг (ч)

 

 

 

 

16:00

22:00

Стрільба кульова

Ковальчук Василь

Черкаська

УОРА

SH2

R5- пневматична гвинтівка, лежачи,10 м,                 60 постр., змішан (ч)

13:00

19:00

 

 

15:15

21:15

Теніс настільний

Литовченко Марина

Харківська

УОРА

6

індивідуальні змагання  (ж) гра за ІІІ місце

 

 

 

 

10:00

16:00

Ходзинська Антоніна

Харківська

Голбол

Україна -Китай

 

зір

В2

ігри у підгрупі

19:30

01:30 (14.09.16)

 

 

 

 

Фехтування на візках

Бреус Євгенія

Харківська

УОРА

А

шпага, індивідуальні змагання (ж),

9:00

15:00

12:00

18:00

15:30

21:30

Позняк Тетяна

Миколаївська

В

15:00

21:00

Науменко Олег

Миколаївська

УОРА

В

шпага, індивідуальні змагання (ч),

9:00

15:00

12:00

18:00

 

 

Волейбол сидячи

Україна-Канада

жінки

УОРА

D

 

18:30

0:30 (14.09.16)

 

 

 

 


СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (13.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

4

5

Плавання

9

15

Стрільба кульова

1

1

Пауерліфтинг

1

1

Настільний теніс 

1

2

Фехтування на візках

2

3

Всього:

18

27

 
< Попередня   Наступна >