ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати змагань 12 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.09.2016

12 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяв  участь 61 український спортсмен в 8 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

1

легка атлетика

200 м

Т35

Цвєтов Ігор

Миколаївська

І

25.11 РR              25.64 РR                 (у попередніх забігах)

2

фехтування на візках

шабля

В

Дацко Антон

Львівська

І

 

3

фехтування на візках

шабля

А

Демчук Андрій

Львівська

І

 

4

плавання

100 м бат

S10

Дубров Денис

Дніпр-ська

І

54.79 WRR  55.29 WR,PR у попередніх запливах

5

легка атлетика

200 м

Т12

Ботурчук Оксана

Дніпр-ська

ІІ

23.65

6

плавання

150 м кмп

SМ4

Свідерська Ольга

Кіровоградська

ІІ

2:54.14  WR     2:58.72 WR                (у попередніх запливах SM3)

7

плавання

50 м бат

S7

Богодайко Євгеній

Полтавська

ІІ

29.35 ER

8

плавання

100 м бат

S10

Крипак Максим

Харківська

ІІ

54.90

9

плавання

400 м

S13

Стеценко Анна

Дніпр-ська

ІІ

4:24.18

10

плавання

400 м в/с

S13

Денисенко Ярослав

Полтавська

ІІ

3:58.78

11

легка атлетика

стрибки у довжину

Т36

Павлик Роман

Львівська

ІІІ

5.61 РВ

12

плавання

50 м в/с

S11

Піддубна Марина

Харківська

ІІІ

31.23

13

плавання

50 м в/с

S11

Мащенко Олександр

Донецька

4

26.97

14

плавання

400 м в/с

S13

Чуфаров Данило

Донецька

4

4:10.92

15

легка атлетика

штовхання ядра

F53

Стецюк Світлана

Дніпр-ська

6

3:48

16

пауерліфтинг

73 кг

РО

Кумейко Аліна

Запорізька

6

95 кг

17

плавання

150 м кмп

SМ4

Лафіна Марія

Київська

6

3:01.30

18

ппауерліфтинг

79 кг

РО

Семенюк Любов

Рівненська

7

100 кг

19

плавання

150 м кмп

SМ4

Деревінський Андрій

Кіровоградська

10

3:14.21 WR               (у попередніх запливах)

20

легка атлетика

400 м

Т20

Єзловецька Наталія

Київська

 

59.16 потрапила до фіналу

21

плавання

50 м бат

S7

Козленко Андрій

Миколаївська

6

31.33

22

плавання

200 м кмп

S6

Семененко Ярослав

Донецька

6

2.54.74

23

плавання

50 м бат

S7

Квасниця Мар'ян

Львівська

7

32.37

24

стрільба кульова

R7-довільна гвинтівка,50 м, (3х40 постр)

SH1

Стоєв Юрій

Одеська

9

1145

25

легка атлетика

стрибки у довжину

Т38

Стрижак Інна

Дніпр-ська

9

4.34

26

фехтування на візках

шабля

А

Демчук Андрій

Одеська

12

 

27

стрільба кульова

R7-довільна гвинтівка,50 м, (3х40 постр)

SH1

Дорошенко Андрій

Одеська

13

1135

28

плавання

50 м в/с

S11

Якібюк Ольга

Одеська

14

35.68

29

плавання

50 м в/с

S11

Ткачук Катерина

Рівненська

15

35.98

30

футбол ДЦП

ігри у підгрупі

 

Україна -Бразилія

чоловіки

 

2:1               перемога

31

волейбол сидячи

ігри у підгрупі

 

Україна-Китай

чоловіки

 

3:2                перемога

32

голбол

ігри у підгрупі D

В2

Україна-Туреччина

жінки

 

1-3             програли

33

плавання

200 м кмп

SМ6

Мерешко Єлизавета

Херсонська

 

DSQ

34

плавання

50 м в/с

S11

Смирнов Віктор

Донецька

 

DSQ

 

Підсумки п'ятого дня

 

І місць

18

-       4

ІІ місць

13

-       6

ІІІ місць

18

-       2

IV місць

11

-       2

V місць

9

-        

VI місць

7

-       2

 

Розподіл медалей станом на  12.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

50

40

28

118

1

2

Великобританія

28

16

19

63

2

3

Україна

22

19

20

61

3

4

США

16

17

13

46

4

5

Бразилія

9

17

9

35

5

6

Австралія

7

13

14

34

6

7

Нова Зеландія

7

3

3

13

12

8

Узбекистан

6

4

13

23

8

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >