ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань 15 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
15.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

15 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Легка атлетика

Сеник Микита

Дніпропетровська

УОРА

Т38

стрибки у довжину (ч)

 

 

 

 

18:15

00:15 (16.09.16)

Роздобудько Олена

Миколаївська

ВРФР

Т20

стрибки у довжину (ж)

 

 

 

 

10:38

16:38

Дорошенко Олександр

Черкаська

УОРА

F38

метання спису (ч)

 

 

 

 

10:45

16:45

Ботурчук Оксана

Дніпропетровська

зір

Т12

400 м (ж)

11:03

17:03

 

 

 

 

Помазан Марія

Запорізька

УОРА

F35

штовхання ядра (ж)

 

 

 

 

17:58

23:58

Плавання

Богодайко Євгеній

Полтавська

УОРА

SB6

100 м брас (ч)

9:44

15:44

 

 

17:43

23:43

Козлова Ніна

Донецька

100 м брас (ж)

9:52

15:52

 

 

17:50

23:50

ДубровДенис

Дніпропетровська

S10

400 м в/с (ч)

10:00

16:00

 

 

17:58

23:58

Крипак Максим

Харківська

Ванзенко Дмитро

Донецька-Дніпр-ська

Виноградець Дмитро

Полтавська

S3

200 м в/с (ч)

10:29

16:29

 

 

18:34

0:34 (16.09.16)

Шестопал Наталія

Полтавська

SM5

200 м кмп (ж)

10:45

16:45

 

 

18:45

0:45 (16.09.16)

Піддубна Марина

Харківська

зір

S11

100 м в/с (ж)

11:09

17:09

 

 

19:20

01:20 (16.09.16)

Ткачук Катерина

Рівненська

Якібюк Ольга

Одеська

Бойко Геннадій

Миколаївська

УОРА

S1

50 м на спині (ч)

11:18

17:18

 

 

19:44

01:44 (16.09.16)

Головко Олександр

Харківська

Коль Антон

Дніпропетровська

Парамарчук Сергій

Миколаївська

S2

11:24

17:24

 

 

19:52

01:52 (16.09.16)

Панібратець Євген

Бондаренко Роман

Харківська

Соціька Ірина

Донецька

 

50 м на спині (ж)

11:30

17:30

 

 

20:00

02:00 (16.09.16)

Стрільба із луку

Волинець Ірина

Ів-Франківська

УОРА

Open

класичний лук  - індивідуальні змагання (ж)

9:00      15:00

15:00    21:00

17:00   18:00

23:00              0:00

18:30

0:30    (16.09.16)

Дзьоба-Балян Роксолана

Львівська

Параканое

Синюк Микола

Рівненська

УОРА

KL2

одиночка (ч)

 

 

 

 

9:34

15:34

Лагутенко Наталія

Київська-Дніпр-ська

KL2

одиночка (ж)

 

 

 

 

10:00

16:00

Ємельянов Сергій

Полтавська

KL3

одиночка (ж)

 

 

 

 

10:10

16:10

Теніс настільний

Дідух Вітор

Львівська

 

8

командні змагання Class 6- 8 (ч)

 

 

14:00

20:00

 

 

Ніколенко Максим

Запорізька

7

Попов Михайло

Дніпропетровська

Волейбол сидячи

Україна-Китай

жінки

УОРА

D

півфінали

20:30

02:30 (16.09.16)

 

 

 

 


СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (15.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

3

3

Плавання

9

17

Стрільба кульова

1

2

Параканое

3

3

Всього:

16

25

 
< Попередня   Наступна >