ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати змагань 14 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
14.09.2016

14 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь  56   українських спортсменів в 10 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

 

1

велосипедний спорт-шосе

індивідуальна гонка з роздільним стартом

С5

Дементьєв Єгор

Донецька

І

36:53.23

 

2

плавання

4х100 м в/с                       -34pts

S6

S10

S8

S10

Комаров Олександр Крипак Максим Гриненко Богдан Дубров Денис

Донецька  Харківська

Миколаївська

Дніпр-ська

І

3:48.11 РR

 

3

плавання

100 м н/сп

S12

Кліпперт Сергій

м.Київ

І

59.77

 

4

плавання

50 м в/с

S13

Стеценко Анна

Дніпр-ська

І

27.34 WR

 

5

плавання

 100 м н/сп

S12

Матло Ярина

Рівненська

ІІ

1:11.97

 

6

плавання

50 м брас

SВ3

Лафіна Марія

Київська

ІІ

1:01.92

 

7

стрільба кульова

Р4 - довільний пістолет, 50 м 60 пострілів,

змішана

SH1

Денисюк Олексій

Вінницька

ІІІ

160.8

 

8

плавання

100 м бат

S11

Мащенко Олександр

Донецька

ІІІ

1:03.38

 

9

легка атлетика

метання диску

F51

Овсій Зоя

Дніпр-ська

ІІІ

12.17

 

10

плавання

50 м брас

SВ2

Виноградець Дмитро

Полтавська

4

55.03 ЕR

 

11

легка атлетика

штовхання ядра

F12

Ільчина Орися

Львівська

4

12.98

 

12

плавання

50 м брас

SВ3

Свідерська Ольга

Кіровоградська

4

1:03.20

 

13

плавання

50 м в/с

S13

Денисенко Ярослав

Полтавська

4

24.41

 

14

легка атлетика

штовхання ядра

F37

Жабняк Микола

Луганська

4

14.23

 

15

плавання

50 м в/с

S13

Федина Олексій

Київська

5

24.42

 

16

плавання

 100 м н/сп

S12

Стабровська Марина

Львівська

5

1:21.33

 

17

плавання

400 м в/с

S7

Квасниця Мар'ян

Львівська

6

4:57.54

 

18

фехтування на візках

рапіра

В

Дацко Антон

Львівська

6

 

 

 

стрільба кульова

Р4 - довільний пістолет, 50 м 60 пострілів,

змішана

SH1

Ковальчук Ольга

Одеська

6

94.5

 

20

плавання

400 м в/с

S7

Козленко Андрій

Миколаївська

8

5:19.60

 

21

фехтування на візках

рапіра

В

Позняк Тетяна

Миколаївська

9

 

 

22

фехтування на візках

рапіра

А

Морквич Наталія

Львівська

9

 

 

23

стрільба кульова

R6 - довільний гвинтівка, 50 м 60 пострілів,

змішана

SH1

Дорошенко Андрій

Одеська

10

614.6

 

24

стрільба кульова

R6 - довільний гвинтівка, 50 м 60 пострілів,

змішана

SH1

Стоєв Юрій

Одеська

21

609.9

 

25

настільний теніс

командні змагання

6-10

Литовченко  Марина Ходзинська Антоніна

Харківська

Харківська

 

не потрапили до чверть фіналу

 

26

настільний теніс

командні змагання

6-8

Дідух Віктор Ніколенко Максим Попов Михайло

Львівська   Запорізька

Запорізька

 

потрапило до полуфіналу

 

27

настільний теніс

командні змагання

3

Петрунів Василь Єзик Олександр

Ів-Франківська Харківська

 

не потрапили до полуфіналу

 

28

параканое

одиночка

KL2

Лагутенко Наталія

Київська- Дніпр-ська

 

потрапила до фіналу А

 

29

параканое

одиночка

RL2

Синюк Микола

Рівненська

 

потрапив до фіналу А

 

30

параканое

одиночка

RL3

Ємельянов Сергій

Полтавська

 

потрапив до фіналу А

 

31

волейбол сидячи

ігри у підгрупі

 

Україна-Іран

чоловіки

 

0-3  програли

 

32

футбол ДЦП

полуфінал

 

Україна-Нідерланди

чоловіки

 

4-0

 

 

Підсумки сьомого дня

 

І місць

27

-       4

ІІ місць

21

-       2

ІІІ місць

24

-       3

IV місць

19

-       5

V місць

15

-       2

VI місць

11

-       3

 

Розподіл медалей станом на  14.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

75

58

39

172

1

2

Великобританія

43

24

28

95

2

3

Україна

31

23

27

81

3

4

США

26

30

24

80

4

5

Бразилія

10

24

14

48

6

6

Австралія

10

21

20

51

5

7

Німеччина

9

13

8

30

8

8

Нідерланди

8

12

17

37

7

 

 

Штаб паралімпійської

збірної команди України 

 
< Попередня   Наступна >