ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати змагань 13 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.09.2016

13 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 46  українських спортсменів в _8_ видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

1

стрільба кульова

R5-пневматична гвинтівка, 10 м, змішана                 60 пострілів

SH2

Ковальчук Василь

Черкаська

І

211.7 FPR

2

плавання

400 м в/с

S6

Мерешко Єлизавета

Херсонська

І

5:17.01 PR

3

плавання

200 м кмп

SМ7

Богодайко Євгеній

Полтавська

I

2:30.72 WR

4

плавання

100 м в/с

S10

Крипак Максим

Харківська

І

51.08 ER

5

легка атлетика

стрибки у довжину

Т12

Зубковська Оксана

м.Київ

І

6.11

6

плавання

50 м в/с

S3

Виноградець Дмитро

Полтавська

ІІ

41.41 ER

7

легка атлетика

400 м

Т20

Єзловецька наталія

Київська

ІІ

58.48

8

плавання

100 м брас

SВ12

Веракса Максим

Харківська

ІІІ

1:09.00

9

фехтування на візках

шпага

А

Бреус Євгенія

Харківська

ІІІ

 

10

фехтування на візках

шпага

В

Науменко Олег

Миколаївська

ІІІ

 

11

настільний теніс

індивідуальні змагання

6

Литовченко Марина

Харківська

ІІІ

 

12

плавання

100 м в/с

S10

Дубров Денис

Дніпр-ська

4

51.54

13

легка атлетика

стрибки у довжину

Т37

Загребельний Владислав

Дніпр-ська

4

5.95

14

настільний теніс

індивідуальні змагання

6

Ходзинська Антоніна

Харківська

4

 

15

плавання

100 м брас

S11

Мащенко Олександр

Донецька

4

1:13.53

16

плавання

100 м брас

S11

Бережна Яна

Харківська

4

1:28.04

17

плавання

100 м н/сп

S8

Божинський Юрій

Полтавська

4

1:06.21

18

плавання

100 м брас

S11

Смирнов Віктор

Донецька

5

1:15.69

19

плавання

400 м в/с

S6

Савцова Вікторія

Запорізька

5

5:36.07

20

легка атлетика

1500 м

Т20

Волуйкевич Павло

Ів-Франківська

5

3:58.18

21

плавання

100 м брас

SВ12

Кліпперт Сергій

м.Київ

5

1:10.55

22

пауерліфтинг

97 кг

РО

Крюков Антон

Донецька

5

220 кг

23

плавання

100 м н/сп

S8

Гриненко Богдан

Миколаївська

5

1:06.24

24

плавання

100 м в/с

S10

Ванзенко Дмитро

Донецька-Дніпр-ська

6

54.03

25

легка атлетика

стрибки у довжину

Т37

Онуфрієнко Андрій

Одеська

6

5.83

26

плавання

150 м кмп

SМ4

Деревінський Андрій

Кіровоградська

8

3:18.59

27

фехтування на візках

шпага

В

Позняк Тетяна

Миколаївська

9

 

28

волейбол сидячи

ігри у підгрупі

 

Україна-Канада

жінки

3:0

перемога. вийшли у полуфінал

29

голбол

ігри у підгрупі D

В2

Україна-Китай

жінки

2-6

програли, вийшли у чвертьфінал

 

Підсумки шостого дня

 

І місць

22

-       5

ІІ місць

19

-       2

ІІІ місць

20

-       4

IV місць

13

-       6

V місць

9

-       6

VI місць

9

-       2

 

Розподіл медалей станом на  13.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

63

51

33

147

1

2

Великобританія

34

18

23

75

2

3

Україна

27

21

24

72

3

4

США

21

20

19

60

4

5

Бразилія

10

21

12

43

5

6

Нова Зеландія

8

5

3

16

12

7

Австралія

7

17

15

39

6

8

Нідерланди

7

11

12

30

7

 

 

Штаб паралімпійсько

збірної команди України 

 
< Попередня   Наступна >