ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма змагань 14 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
14.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

14 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Плавання

Квасниця Мар'ян

Львівська

УОРА

S7

400 м в/с (ч)

9:38

15:38

 

 

17:44

23:45

Козленко Андрій

Миколаївська

9:46

15:46

Кліпперт Сергій

м.Київ

зір

S12

100 м на спині (ч)

10:09

16:09

 

 

18:36

0:36 (15.09.16)

Матло Ярина

Рівненська

100 м на спині (ж)

10:50

16:50

 

 

18:48

0:48 (15.09.16)

Стабровська Марина

Львівська

Мащенко Олександр

Донецька

S11

100 м бат (ч)

10:58

16:58

 

 

18:55

0:55 (15.09.16)

Виноградець Дмитро

Полтавська

УОРА

SB2

50 м брас (ч)

10:17

16:17

 

 

19:19

01:19 (15.09.16)

Свідерська Ольга

Кіровоградська

SB3

50 м брас (ж)

11:41

16:41

 

 

19:35

01:35 (15.09.16)

Вербова Марина

Запорізька

Лафіна Марія

Київська

10:36

16:36

Федина Олексій

Київська

зір

S13

50 м в/с (ч)

10:51

16:51

 

 

19:59

01:59 (15.09.16)

Денисенко Ярослав

Полтавська

10:46

16:46

Стеценко Анна

Дніпропетровська

50 м в/с (ж)

10:59

16:59

 

 

20:05

02:05 (15.09.16)

Богодайко Євгеній

Полтавська

УОРА

S7

Чоловіки 4x100м естафета вільним стилем-34pts

11:48

17:48

 

 

20:35

02:23 (15.09.16)

Божинський Юрій

S8

Ванзенко Дмитро

Донецька-Дніпр-ська

S10

Гриненко Богдан

Миколаївська

S8

Квасниця Мар'ян

Львівська

S7

Комаров Олександр

Донецька

S6

Крипак Максим

Харківська

S10

Легка атлетика

Ільчина Орися

Львівська

зір

F12

штовхання ядра (ж)

 

 

 

 

10:15

16:15

Овсій Зоя

Дніпропетровська

УОРА

F51

метання диску (ж)

 

 

 

 

17:35

23:35

Жабняк Микола

Луганський

F37

штовхання ядра (ч)

 

 

 

 

17:48

23:48

Теніс настільний

Литовченко Марина

Харківська

УОРА

6

командні змагання Class 6-10 (ж)

13:00

19:00

19:30

01:30 (15.09.16)

 

 

Ходзинська Антоніна

Харківська

Дідух Вітор

Львівська

8

командні змагання Class 6- 8 (ч)

 

 

18:00

00:00 (15.09.16)

 

 

Ніколенко Максим

Запорізька

7

Попов Михайло

Дніпропетровська

Петрунів Василь

Ів-Франківська

3

командні змагання Class 3 (ч)

 

 

16:30

22:30

 

 

Єзик Олександр

Харківська

2

Велосипедний спорт (шосе)

Дементьєв Єгор

Донецька

УОРА

С5

індивідуальна гонка з роздільним стартом (ч)

 

 

 

 

13:30

19:15

Стрільба кульова

Стоєв Юрій

Одеська

УОРА

SH1

R6-довільна гвинтівка, лежачи, 50 м, 60 постр. (змішан)

9:30

15:30

 

 

11:45

17:45

Дорошенко Андрій

Ковальчук Ольга

Р4 - довільний пістолет, 50 м,                           60 постр. (змішан.)

12:00

18:00

 

 

14:45

20:45

Денисюк Олексій

Вінницька

Фехтування на візках

Дацко Антон

Львівська

УОРА

В

рапіра, індивідуальні змагання (ч)

9:00

15:00

14:00

20:00

15:00

21:00

Позняк Тетяна

Миколаївська

рапіра, індивідуальні змагання (ж)

9:00

15:00

14:00

20:00

15:00

21:00

Морквич Наталія

Львівська

А

9:00

15:00

14:30

20:30

15:30

21:30

Параканое

Лагутенко Наталія

Київська-Дніпр-ська

УОРА

KL2

одиночка (ж)

9:25

15:25

10:29

16:29

 

 

Синюк Микола

Рівненська

KL2

одиночка (ч)

9:30

15:30

10:36

16:36

 

 

Ємельянов Сергій

Полтавська

KL3

одиночка (ж)

9:55

15:55

10:50

16:50

 

 

Футбол ДЦП

Україна-Нідерланди

 

УОРА

 

полуфінали

10:00

16:00

 

 

 

 

Голбол

Україна-Бразилія

 

зір

В2

чвертьфінал

10:30

16:30

 

 

 

 

Волейбол сидячи

Україна-Іран

чоловіки

УОРА

D

ігри у підгрупі (ч)

20:30

02:30 (15.09.16)

 

 

 

 


СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (14.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

3

3

Плавання

9

20

Стрільба кульова

2

5

Фехтування на візках

3

3

Велосипедний спорт 

1

1

Всього:

18

32

 
< Попередня   Наступна >