ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати змагань 15 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
16.09.2016

15 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь  42  українських спортсмени в 6  видах спорту.

 

№ з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

1

параканое

cпринт                       200 м

KL3

Ємельянов Сергій

Полтавська

І

39.810

2

плавання

100 м брас

SВ6

Богодайко Євгеній

Полтавська

І

1:18.14 WR,PR

3

плавання

400 м в/с

S10

Крипак Максим

Харківська

І

3:57.71 WR,PR

4

плавання

50 м н/сп

S1

Бойко Геннадій

Миколаївська

І

1:00.85

5

плавання

200 м в/с

S3

Виноградець Дмитро

Полтавська

ІІ

3:09.77 ЕR

6

легка атлетика

штовхання ядра

F35

Помазан Марія

Запорізька

ІІ

13.59

7

параканое

cпринт                       200 м

KL2

Лагутенко Наталія

Київська-   Дніпр-ська

ІІ

55.599

8

плавання

400 м в/с

S10

Дубров Денис

Дніпр-ська

ІІ

4:00.11

9

плавання

50 м н/сп

S1

Коль Антон

Дніпр-ська

ІІІ

1:15.42

10

плавання

50 м н/сп

S2

Паламарчук Сергій

Миколаївська

ІІІ

50.23

11

плавання

50 м н/сп

S2

Соцька Ірина

Донецька

ІІІ

1:17.22

12

параканое

спринт                200 м

KL2

Синюк Микола

Рівненська

4

45.349

13

плавання

50 м н/сп

S2

Панібратець Євген

Миколаївська

5

1:00.03

14

легка атлетика

стрибки у довжину

Т20

Роздобудько Олена

Миколаївська

5

4.91

15

легка атлетика

стрибки у довжину

Т38

Сеник Микита

Дніпр-ська

5

6.39

16

легка атлетика

метання спису

F38

Дорошенко Олександр

Черкаська

6

44.81

17

плавання

400 м в/с

S10

Ванзенко Дмитро

Донецька-  Дніпр-ська

6

4:10.19

18

стрільба із луку

класичний лук-індивідуальні змагання

Open

Дзьоба-Балян Роксолана

Львівська

6

 

19

плавання

100 м в/с

S11

Піддубна Марина

Харківська

7

1:11.55

20

плавання

100 м брас

SВ6

Козлова Ніна

Донецька

9

1:20.49

21

плавання

200 м кмп

SM5

Шестопал Наталія

Полтавська

9

42.70

22

плавання

100 м в/с

S11

Ткачук Катерина

Одеська

9

1:14.25

23

плавання

100 м в/с

S11

Якібюк Ольга

Рівненська

12

1:20.85

24

стрільба із луку

класичний лук-індивідуальні змагання

Open

Волинець Ірина

Ів-Франківська

17

 

25

лека атлетика

400 м

Т12

Ботурчук Оксана

Дніпр-ська

 

54.47                у фіналі

26

волейбол сидячи

полуфінал

 

Україна-Китай

жінки

 

0-3

27

настільний теніс

командні змагання

6-8

Дідух Віктор Ніколенко Максим Попов Михайло

Львівська   Запорізька

Запорізька

 

потрапили               до фіналу


 

Підсумки восьмого дня

І місць

31

-       4

ІІ місць

23

-       4

ІІІ місць

27

-       3

IV місць

24

-       1

V місць

17

-       3

VI місць

14

-       3

 

 

Розподіл медалей станом на  15.09.2016 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

84

66

41

191

1

2

Великобританія

48

28

31

107

2

3

Україна

35

27

30

92

3

4

США

30

33

26

89

4

5

Австралія

14

24

22

60

5

6

Німеччина

12

18

10

40

8

7

Бразилія

10

25

18

53

6

8

Нідерланди

10

15

21

46

7


 

Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >