ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма змагань 16 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
16.09.2016

Програма ХV літніх Паралімпійських ігор 2016 року 

16 ВЕРЕСНЯ 2016 р.

Вид спорту

П.І. спортсмена

Регіон

Нозологія

Клас

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів

Початок фіналів

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

місцевий            час

київський час

Легка атлетика

Павлик Роман

Львівська

УОРА

Т36

400 м (ч)

 

 

 

 

10:15

16:15

Даниліна Людмила

Київська

ВРФР

Т20

1500 м (ж)

 

 

 

 

11:09

17:09

Діброва Микола

Запорізька

УОРА

F36

штовхання ядра (ч)

 

 

 

 

17:45

23:45

Плавання

Богодайко Євгеній

Полтавська

УОРА

S7

100 м в/с (ч)

9:30

15:30

 

 

17:30

23:30

Квасниця Мар'ян

Львівська

Козленко Андрій

Миколаївська

Божинський Юрій

Полтавська

S8

50 м в/с (ч)

10:00

16:00

 

 

17:57

23:57

Гриненко Богдан

Миколаївська

Істоміна Катерина

м.Київ

50 м в/с (ж)

10:05

16:05

 

 

18:03

0:03 (17.09.16)

Вербова Марина

Запорізька

S4

50 м на спині (ж)

10:19

16:19

 

 

18:32

0:32 (17.09.16)

Лафіна Марія

Київська

Мащенко Олександр

Донецька

зір

SМ11

200 м кмп (ч)

10:27

16:27

 

 

18:56

0:56 (17.09.16)

Смирнов Віктор

Піддубна Марина

Харківська

200 м кмп (ж)

10:40

16:40

 

 

19:05

01:05 (17.09.16)

Ткачук Катерина

Рівненська

Бережна Яна

Харківська

Кліпперт Сергій

м.Київ

S13

100 м в/с (ч)

10:53

16:53

 

 

19:31

01:31 (17.09.16)

Денисенко Ярослав

Полтавська

Веракса Максим

Харківська

Яременко Ілля

м.Київ

Стеценко Анна

Дніпропетровська

100 м в/с (ж)

11:00

17:00

 

 

19:38

01:38 (17.09.16)

Виноградець Дмитро

Полтавська

УОРА

SM3

150 м кмп (ч)

11:22

17:22

 

 

20:30

02:30 (17.09.16)

Стрільба із луку

Маркітантова Ксенія

м.Київ

УОРА

Open

блочний лук - індивідуальні змагання (ж)

 

 

9:00        12:00

15:00             18:00

13:20

19:20

Теніс настільний

Дідух Вітор

Львівська

УОРА

8

командні змагання Class 6- 8 (ч)

 

 

 

 

12:00

18:00

Ніколенко Максим

Запорізька

7

Попов Михайло

Дніпропетровська

Волейбол сидячи

Україна -Німеччина

чоловіки

УОРА

D

ігри за 5-6 місце

15:30

21:30

 

 

 

 

Футбол ДЦП

Україна-Іран

чоловіки

УОРА

 

фінали

17:00

23:00

 

 

 

 


СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (16.09.2016)

 


Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Легка атлетика 

3

3

Плавання

9

19

Стрільба з луку

1

1

Футбол ДЦП

1

1

Волейбол сидячи

1

1

Всього:

15

25

 
< Попередня   Наступна >