'

ʲ ˲ϲֲ - !
- Ѳ
05.03.2008

Учора ввечері національна паралімпійська збірна з зимових видів спорту повернулась з Норвегії з надзвичайно приємним результатом: перше місце в світі, 18 медалей: 5 золота, 3 срібла та 10 бронзи.

З 26 лютого по 04 березня 2008 року у м. Нес (Норвегія) відбулися фінали Кубку світу МПК з лижних гонок та біатлону. У змаганнях взяли участь спортсмени 16 країн, серед яких були представники Росії, Німеччини, Норвегії, Японії, Білорусії, Франції, Італії, Канади, США та ін.

Україну на цих етапах Кубку світу представляли 8 спортсменів. За 4 дні змагань українська паралімпійська команда виборола 18 медалей, з яких 5 золоті, 3 срібні та 10 бронзові. За результатами Кубку в м. Нес, українська збірна посіла 1-е загальнокомандне місце. Другою стала збірна Білорусі, а третьою – збірна Росії.

Біатлон, гонка переслідування

Підсумовуючи результати сезону, в загальному заліку за очками Кубку світу (із врахуванням результатів усіх трьох етапів цього року) наші спортсмени вибороли наступні призові місця та отримали вишукані Кубки від представника Міжнародного паралімпійського комітету: