ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати змагань 16 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
16.09.2016

16 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 49  українських спортсменів в 6 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

 

1

настільний теніс

командні змагання                     гра 1-2 м

6-8

Дідух Віктор Ніколенко Максим Попов Михайло

Львівська   Запорізька

Запорізька

І

3:2

 

2

плавання

100 м в/с

S13

Стеценко Анна

Дніпр-ська

І

59.19

 

3

футбол ДЦП

ігри за 1-2 місце

 

Україна-Іран

чоловіки

І

2-1

 

4

легка атлетика

400 м

Т36

Павлик Роман

Львівська

ІІ

55.67

 

5

легка атлетика

штовхання ядра

F36

Діброва Микола

Запорізька

ІІ

14.26

 

6

плавання

50 м в/с

S8

Гриненко Богдан

Миколаївська

ІІ

26.67

 

7

плавання

200 м кмп

SМ11

Смирнов Віктор

Донецька

ІІ

2:26.57

 

8

плавання

150 м кмп

SM3

Виноградець Дмитро

Полтавська

ІІ

2:40.75 ЕR

 

9

плавання

100 м в/с

S13

Денисенко Ярослав

Полтавська

ІІ

52.40

 

10

плавання

50 м в/с

S8

Божинський Юрій

Полтавська

ІІІ

26.75

 

11

легка атлетика

1500 м

Т20

Даниліна Людмила

Київська

ІІІ

4:28.78

 

12

плавання

100 м в/с

S7

Богодайко Євгеній

Полтавська

ІІІ

1:02.12

 

13

плавання

50 м н/сп

S4

Вербова Марина

Запорізька

ІІІ

52.28

 

14

плавання

100 м в/с

S12

Веракса Максим

Харківська

ІІІ

52.77

 

15

плавання

200 м кмп

SМ11

Піддубна Марина

Харківська

4

2:55.31

 

16

плавання

100 м в/с

S12

Кліпперт Сергій

м.Київ

4

53.64

 

17

волейбол сидячи

ігри за 5-6 місце

 

Україна-Німеччина

чоловіки

5

 

 

18

плавання

50 м в/с

S8

Істоміна Катерина

м.Київ

6

31.05

 

19

плавання

50 м н/сп

S4

Лафіна Марія

Київська

6

54.08

 

20

плавання

200 м кмп

SМ11

Мащенко Олександр

Донецька

7

2:33.76

 

21

плавання

100 м в/с

S7

Квасниця Мар'ян

Львівська

8

1:06.76

 

22

плавання

200 м кмп

SМ11

Бережна Яна

Харківська

8

3:07.58

 

23

плавання

200 м кмп

SМ11

Ткачук Катерина

Рівненська

9

3:11.96

 

24

плавання

100 м в/с

S13

Яременко Ілля

м.Київ

9

55.21

 

25

стрільба із луку

блочний лук-індивідуальні змагання

Open

Маркінтантова Ксенія

м.Київ

12

 

 

26

плавання

100 м в/с

S7

Козленко Андрій

Миколаївська

14

1:11.24

 

 

Підсумки дев'ятого дня

 

І місць

35

-       3

ІІ місць

27

-       6

ІІІ місць

30

-       5

IV місць

25

-       2

V місць

20

-       1

VI місць

17

-       2

 

Розподіл медалей станом на  16.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

94

74

49

217

1

2

Великобританія

58

33

35

126

2

3

Україна

38

33

35

106

3

4

США

36

39

29

104

4

5

Австралія

17

26

25

68

5

6

Німеччина

15

21

13

49

8

7

Бразилія

12

25

23

60

6

8

Нідерланди

13

18

24

55

7

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >