ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати змагань 17 вересня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
20.09.2016

17 вересня 2016 року

 

В  змаганнях  взяло  участь 40  українських спортсменів в 4 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

Клас

Прізвище, ім`я

Область

Місце

Результат

1

плавання

100 м в/с

S6

Мерешко Єлизавета

Херсонська

І

1:11.40 WR,PR

2

плавання

50 м в/с

S12

Веракса Максим

Харківська

І

23.67

3

плавання

100 м н/сп

S13

Стеценко Анна

Дніпр-ська

І

1:08.30 PR

4

плавання

4х100 м кмп

S8       SB9   S10                 S7

Божинський Юрій  Дубров Денис    Крипак Маким Богодайко Євгеній

Полтавська Дніпр-ська  Харківська Полтавська

ІІ

4:07..89

5

плавання

100 м н/сп

S13

Денисенко Ярослав

Полтавська

ІІ

59.02

6

легка атлетика

400 м

Т12

Ботурчук Оксана

Дніпр-ська

ІІ

53.14

7

плавання

100 м в/с

S6

Савцова Вікторія

Запорізька

ІІ

1:13.47

8

плавання

100 м в/с

S6

Комаров Олександр

Донецька

ІІІ

1:06.21

9

плавання

50 м в/с

S12

Яременко Ілля

м.Київ

ІІІ

24.41

10

легка атлетика

400 м

Т13

Аджаметова Лейля

Харківська

ІІІ

56.60

11

плавання

50 м в/с

S4

Деревінський Андрій

Кіровоградська

ІІІ

40.94

12

волейбол сидячи

ігра за ІІІ місце

 

Україна-Бразилія

 

4

0-3

13

плавання

50 м в/с

S12

Стабровська Марина

Львівська

5

30.02

14

легка атлетика

400 м

Т13

Глєбова Олена

Дніп-ська

5

57.59

15

плавання

50 м в/с

S11

Матло Ярина

Рівненська

7

30.65

16

плавання

50 м в/с

S12

Кліпперт Сергій

м.Київ

7

25.00

17

плавання

50 м в/с

S4

Лафіна Марія

Київська

8

48.31

18

плавання

100 м в/с

S6

Федота Олена

Харківська

9

1:23.46

19

плавання

50 м в/с

S4

Вербова Марина

Запорізька

10

50.56

20

велосипедний спорт-шосе

групова гонка на шосе

С4-С5

Дементьєв Єгор

Донецька

 

DSQ

 

Підсумки десятого дня

 

І місць

38

-       3

ІІ місць

33

-       4

ІІІ місць

35

-       4

IV місць

25

-       1

V місць

20

-       2

VI місць

17

-        

 

Розподіл медалей станом на  17.09.2016 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

Місце за загальною кількістю виборених нагород

1

Китай

105

81

51

237

1

2

Великобританія

64

39

44

147

2

3

Україна

41

37

39

117

3

4

США

40

42

30

112

4

5

Австралія

21

29

29

79

5

6

Німеччина

18

25

14

57

8

7

Нідерланди

17

19

26

62

7

8

Бразилія

14

29

28

71

6

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >