ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Підсумки участі національної паралімпійської збірної на XV літніх Паралімпійських іграх в Ріо Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
20.09.2016

Медалі, що здобули спортсмени-інваліди

на ХV літніх Паралімпійських Іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Скачати у форматі PDF

 

Вид спорту

№ з/п

№ з/п

Прізвище, ім"я

Регіон

зайняті місця

Усього:

ТРЕНЕРИ

І

ІІ

ІІІ

Плавання

1

1

Крипак Максим

Харківська

4

2

 

6

Кеке В.Г.,Вдовиченко Г.А.

2

2

Мерешко Єлизавета

Херсонська

4

 

 

4

Бенедик Е.Д.

3

3

Богодайко Євгеній

Полтавська

3

2

1

6

Калайда С.О., Калайда І.С.

4

4

Дубров Денис

Дніпр-ська

2

2

2

6

Толокняник С.В.

5

5

Бойко Геннадій

Миколаївська

2

 

 

2

Ільін М.С.

6

6

Залевський Дмитро

Донецька

1

 

 

1

Казначеєва С.М.,Казначеєв А.В

7

7

Істоміна Катерина

м.Київ

1

 

 

1

Ситнікова Я.М.,Сальнікова О.В.

8

8

Виноградець Дмитро

Полтавська

1

3

 

4

Бойко Г.М.

9

9

Федина Олексій

Київська

1

 

 

1

Турчин В.А.

10

10

Стеценко Анна

Дніпр-ська

3

1

 

4

Мкртчан О.Х.

11

11

Кліпперт Сергій

м.Київ

1

 

 

1

Казначеєва С.М.,Казначеєв А.В

12

12

Денисенко Ярослав

Полтавська

 

4

 

4

Калайда І.С.

13

13

Савцова Вікторія

Запорізька

 

3

 

3

Самородіна Н.А., Воробйова Л.А.

14

14

Хруль Оксана

Полтавська

 

1

1

2

Бойко Г.М.

15

15

Свідерська Ольга

Кіровоградська

 

1

1

2

Кузніцова О.А.

16

16

Матло Ярина

Рівненська

 

1

 

1

Палюх О.Г, Казначеєв

17

17

Лафіна Марія

Київська

 

1

 

1

Ситнікова Я.М.  Лагутенко Р.Ю    

18

18

Гриненко Богдан

Миколаївська

 

1

 

1

Ільїна Т.А.

19

19

Смирнов Віктор

Донецька

 

1

 

1

Казначеєва С.М.

20

20

Паламарчук Сергій

Миколаївська

 

 

3

3

Ільїна Т.А.

21

21

Коль Антон

Дніпр-ська

 

 

2

2

Вдовиченко Г.А.

22

22

Соцька Ірина

Донецька

 

 

2

2

Казначеєв А.В.

23

23

Веракса Максим

Харківська

1

 

2

3

Кеке В.Г

24

24

Семененко Ярослав

Донецька

 

 

1

1

Соколов Б.І.

25

25

Чуфаров Данило

Донецька

 

 

1

1

Вангельєв В.О.,  Казначеєв А.В.

26

26

Піддубна Марина

Харківська

 

 

1

1

Воронцова О.В.

27

27

Ванзенко Дмитро

Донецька-                  Дніпр-ська

 

 

1

1

Мкртчан О.Х.

28

28

Мащенко Олександр

Донецька

 

 

1

1

Казначеєва С.М.

29

29

Божинський Юрій

Полтавська

 

 

1

1

Калайда І.С.

30

30

Вербова Марина

Запорізька

 

 

1

1

Удалов О.Г.

 

31

Комаров Олександр

Донецька

 

 

1

1

Лисенко В.Г.                                            

 

32

Яременко Ілля

м.Київ

 

 

1

1

Кожух Н.Ф.

 

33

Деревінський Андрій

Кіровоградська

 

 

1

1

Кузніцова О.А.

31

 

Свідерська Ольга

Кіровоградська

 

 

1

1

Кузніцова О.А.

 

Деревінський Андрій

Кіровоградська

Кузніцова О.А.

 

Богодайко Євгеній

Полтавська

Калайда І.С.,Калайда  С.О.

 

Савцова Вікторія

Запорізька

Самородіна Н.А., Воробйова Л.А.

 

Мерешко Єлизавета

Херсонська

 

 

Виноградець Дмитро

Полтавська

 

 

Гриненко Богдан

Миколаївська

 

 

 

Божинський Юрій

Полтавська

 

1

 

1

Калайда І.С.

 

 

Дубров Денис

Дніпр-ська

 

 

Толокняник С.В.

 

 

Крипак Максим

Харківська

 

 

Кеке В.Г.,Вдовиченко Г.А.

 

 

Богодайко Євгеній

Полтавська

 

 

Калайда С.О., Калайда І.С.

32

 

Комаров Олександр

Донецька

1

 

 

1

Лисенко В.Г.                                            

 

Богодайко Євгеній

Полтавська

Калайда С.О., Калайда І.С.

 

Крипак Максим

Харківська

Кеке В.Г.,Вдовиченко Г.А.

 

Гриненко Богдан

Миколаївська

Ільїна Т.А.

 

Дубров Денис

Дніпр-ська

Толокняник С.В.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

33

Всього медалей з виду спорту:

 

25

24

25

74

 

Дзюдо

1

1

Черняк Інна

Запорізька

1

 

 

1

Вертинський К.В.

2

2

Хорава Давид

Рівненська-                  Дніпр-ська

 

 

1

1

Пирог А.І.,Романкевич М.Я.

3

3

Соловей Дмитро

м.Київ

 

1

 

1

Балаян К.А.

4

4

Назаренко Олександр

Рівненська-                  Дніпр-ська

 

1

 

1

Пирог А.І.,  Романкевич М.Я.

5

5

Косінов Олександр

Рівненська

 

 

1

1

Романкевич М.Я.

6

6

Гусєва Ірина

Рівненська

 

1

 

1

Романкевич М.Я.

7

7

Галінська Юлія

Рівненська

 

 

1

1

Романкевич М.Я.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

7

Всього медалей з виду спорту:

 

1

3

3

7

 

Легка             атлетика

1

1

Данилюк Роман

Черкаська-Полтавська

 

 

1

1

Кисельов О.П

2

2

Катишев Руслан

Одеська

 

 

1

1

Орлова Т.Г.

3

3

Цвєтов Ігор

Миколаївська

2

 

 

2

Деркач В.М

4

4

Мисник Анастасія

Кіровоградська

 

1

 

1

Соколовський О.М.

5

5

Аджаметова Лейля

Харківська

1

 

1

2

Омельченко М.В.

6

6

Зубковська Оксана

м.Київ

1

 

 

1

Мамчур М.О.

7

7

Помазан Марія

Запорізька

 

1

 

1

Едішерашвілі Т.В.

8

8

Прудніков Дмитро

Дніпр-ська

 

 

1

1

Бондаренко В.Г

9

9

Ботурчук Оксана

Дніпр-ська

 

2

 

2

Бураков В., Рурак К.М

10

10

Павлик Роман

Львівська

 

1

1

2

Якубовський О.С.

11

11

Діброва Микола

Запорізька

 

1

 

1

Жир В.В.

12

12

Єзловецька Наталія

Київська

 

1

 

1

Стельмах С.С.

13

13

Даниліна Людмила

Київська

 

 

1

1

Стельмах С.С.

14

14

Овсій Зоя

Дніпр-ська

 

1

1

2

Максимова М.О.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

14

Всього медалей з виду спорту:

 

4

8

7

19

 

Стрільба кульова

1

1

Ковальчук Ольга

Одеська

 

1

 

1

Виноградова І.І.

2

2

Ковальчук Василь

Черкаська

1

 

 

1

Виноградова І.І      Коляденко А.Л.

3

3

Денисюк Олексій

Вінницька

 

 

1

1

Мустафаєв Д.Ю.  Виноградова І.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

3

Всього медалей з виду спорту:

 

1

1

1

3

 

Параканое

1

1

Лагутенко Наталія

Київська-                   Дніпр-ська

 

1

 

1

Загреба В.М.

2

2

Ємельянов Сергій

Полтавська

1

 

 

1

Саблін Д.А. Загреба В.М.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

2

Всього медалей з виду спорту:

 

1

1

 

2

 

Пауерліфтинг

1

1

Cоловйова Лідія

Дніпр-ська

1

 

 

1

Алфьоров О.А.,  Волошина І.П.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

1

Всього медалей з виду спорту:

 

1

 

 

1

 

Веслування академічне

1

1

Полянський Роман

Одеська

1

 

 

1

Бондаренко Ю.Р.  Кашко М.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

1

Всього медалей з виду спорту:

 

1

 

 

1

 

Настільний теніс

1

1

Косміна Наталія

Миколаївська

1

 

 

1

Зубенко І.В.                 

2

2

Литовченко Марина

Харківська

 

 

1

1

Ковтун Є.М.,   Гусев Ю.О.

3

3

Дідух Віктор

Львівська

1

 

 

1

Деркач В.М

4

Ніколенко Маким

Запорізька

Панасенко В.В.

5

Попов Михайло

Запорізька

Громада Л.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

5

Всього медалей з виду спорту:

 

2

 

1

3

 

Велосипедний спорт

1

1

Дементьєв Єгор

Донецька

2

 

 

2

Дементьєв В.П.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

1

Всього медалей з виду спорту:

 

2

 

 

2

 

Фехтування на візках

1

1

Дацко Антон

Львівська

1

 

 

1

Колеснікова С.М.,  Христик В.В.

2

2

Демчук Андрій

Львівська

1

 

 

1

Колеснікова С.М.  Нікулін В.М.

3

3

Науменко Олег

Миколаївська

 

 

1

1

Яновський Г.Е.,
Дорошин О.С.

4

4

Бреус Євгенія

Харківська

 

 

1

1

Тридуб Ю.А.,  Христик В.В.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

4

Всього медалей з виду спорту:

 

2

 

2

4

 

Футбол ДЦП

1

1

Антонюк Володимир

Хмельницька

1

 

 

1

Овчаренко С.В.

2

2

Дутко Тарас

Дніпр-ська

Овчаренко С.В.

3

3

Зінов'єв Євген

Кіровоградська

Овчаренко С.В.

4

4

Каграманян Едгар

Дніпр-ська

Овчаренко С.В.

5

5

Красильников  Артем

Дніпр-ська

Овчаренко С.В.

6

6

Кулинич Богдан

Черкаська

Пустовіт В.М

7

7

Лень Олег

Чернігівська

Ладисєв А.В.

8

8

Молодцов Дмитро

Дніпр-ська

Овчаренко С.В.

9

9

Подольський Станіслав

Дніпр-ська

Овчаренко С.В.

10

10

Романчук Віталій

Волинська

Тимофєєв Ю.В.

11

11

Симашко Костянтин

Дніпр-ська

Овчаренко С.В.

12

12

Трушев Віталій

Хмельницька

Коробчук В.П.

13

13

Доценко Іван

Херсонська

Овчаренко С.В.

14

14

Шкварло Іван

Тернопільська

Овчаренко С.В.

 

 

14

Всього медалей з виду спорту:

 

1

 

 

1

 

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

 

85

РАЗОМ:

 

41

37

39

117

 


 
Наступна >