ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Серпень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №430/2016 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
04.10.2016
Про відзначення державними нагородами України

За досягнення високих спортивних результатів на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету Українипостановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня

БОТУРЧУК Оксану Олександрівну - дворазову срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ВЕРАКСУ Максима Олександровича - чемпіона та дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ВИНОГРАДЦЯ Дмитра Миколайовича - чемпіона, триразового срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ЗУБКОВСЬКУ Оксану Володимирівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ПАВЛИКА Романа Степановича - срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

СИМАШКА Костянтина Миколайовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

ФЕДИНУ Олексія Михайловича - чемпіона Паралімпійських ігор з плавання

ШКВАРЛА Івана Володимировича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

Нагородити орденом "За заслуги" ІI ступеня

БОГОДАЙКА Євгенія Віталійовича - триразового чемпіона, триразового срібного та дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

БОЙКА Геннадія Романовича - дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з плавання

ДАЦКА Антона Володимировича - чемпіона Паралімпійських ігор з фехтування на візках

ДЕМЕНТЬЄВА Єгора Вікторовича - дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з велосипедного спорту

ДЕНИСЕНКА Ярослава Юрійовича - багаторазового срібного призера Паралімпійських ігор з плавання

ДОЦЕНКА Івана Івановича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

ЗАЛЕВСЬКОГО Дмитра Олеговича - чемпіона Паралімпійських ігор з плавання

ЗІНОВ'ЄВА Євгена Вікторовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

КАТИШЕВА Руслана Васильовича - бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

КЛІППЕРТА Сергія Вікторовича - чемпіона Паралімпійських ігор з плавання

КОВАЛЬЧУКА Василя Володимировича - чемпіона Паралімпійських ігор зі стрільби кульової

КОСІНОВА Олександра Івановича - бронзового призера Паралімпійських ігор з дзюдо

ПОМАЗАН Марію Олександрівну - срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

СОЛОВ'Я Дмитра Сергійовича - срібного призера Паралімпійських ігор з дзюдо

СОЛОВЙОВУ Лідію Валентинівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з пауерліфтингу

ХОРАВУ Давида Елгуджаєвича - бронзового призера Паралімпійських ігор з дзюдо

ХРУЛЬ Оксану Сергіївну - срібну та бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом "За заслуги" IІІ ступеня

АДЖАМЕТОВУ Лейлю Ільясівну - чемпіонку та бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ДАНИЛЮКА Романа Тарасовича - бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ДЕМЧУКА Андрія Богдановича - чемпіона Паралімпійських ігор з фехтування на візках

ДІБРОВА Миколу Олеговича - срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ДУБРОВА Дениса Віталійовича - триразового чемпіона, триразового срібного та дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ЄМЕЛЬЯНОВА Сергія Олександровича - чемпіона Паралімпійських ігор з параканое

КАГРАМАНЯНА Едгара Едуардовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

КОСМІНУ Наталю Борисівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з настільного тенісу

КРАСИЛЬНИКОВА Артема Олеговича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

КРИПАКА Максима Сергійовича - багаторазового чемпіона та триразового срібного призера Паралімпійських ігор з плавання

КУЛИНИЧА Богдана Григоровича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

ЛЕНЯ Олега Валерійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

МЕРЕШКО Єлизавету Данилівну - багаторазову чемпіонку та бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання

МОЛОДЦОВА Дмитра Васильовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

НАУМЕНКА Олега Сергійовича - бронзового призера Паралімпійських ігор з фехтування на візках

ПОДОЛЬСЬКОГО Станіслава Віталійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

ПОЛЯНСЬКОГО Романа Олександровича - чемпіона Паралімпійських ігор з веслування академічного

РОМАНЧУКА Віталія Анатолійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

СМИРНОВА Віктора Сергійовича - срібного призера Паралімпійських ігор з плавання

СТЕЦЕНКО Анну Олександрівну - триразову чемпіонку та срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання

ЦВЄТОВА Ігоря Сергійовича - дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом "За мужність" I ступеня

МАЩЕНКА Олександра Сергійовича - бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ЧУФАРОВА Данила Володимировича - бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом "За мужність" IІ ступеня

АНТОНЮКА Володимира Петровича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

Нагородити орденом "За мужність" IІІ ступеня

БОЖИНСЬКОГО Юрія Петровича - срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ВАНЗЕНКА Дмитра Володимировича - бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ГРИНЕНКА Богдана Андрійовича - чемпіона, срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ДЕНИСЮКА Олексія Ярославовича - бронзового призера Паралімпійських ігор зі стрільби кульової

ДЕРЕВІНСЬКОГО Андрія Юрійовича - дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ДІДУХА Віктора Ігоровича - чемпіона Паралімпійських ігор з настільного тенісу

ДУТКА Тараса Романовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

КОЛЯ Антона Миколайовича - дворазового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

КОМАРОВА Олександра Валерійовича - чемпіона та бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

НАЗАРЕНКА Олександра Вікторовича - срібного призера Паралімпійських ігор з дзюдо

НІКОЛЕНКА Максима Васильовича - чемпіона Паралімпійських ігор з настільного тенісу

ПАЛАМАРЧУКА Сергія Павловича - триразового бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ПРУДНІКОВА Дмитра Михайловича - бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

СЕМЕНЕНКА Ярослава Сергійовича - бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

ТРУШЕВА Віталія Євгенійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП

ЯРЕМЕНКА Іллю Сергійовича - бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

МАТЛО Ярину Сергіївну - срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання

СОЦЬКУ Ірину Сергіївну - дворазову бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ГАЛІНСЬКУ Юлію Миколаївну - бронзову призерку Паралімпійських ігор з дзюдо

ІСТОМІНУ Катерину Олегівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з плавання

МИСНИК Анастасію Миколаївну - срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

САВЦОВУ Вікторію Володимирівну - триразову срібну та бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання

СВІДЕРСЬКУ Ольгу Михайлівну - срібну та дворазову бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БРЕУС Євгенію Леонідівну - бронзову призерку Паралімпійських ігор з фехтування на візках

ВЕРБОВУ Марину Олександрівну - бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання

ГУСЄВУ Ірину Борисівну - срібну призерку Паралімпійських ігор з дзюдо

ДАНИЛІНУ Людмилу Миколаївну - бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ЄЗЛОВЕЦЬКУ Наталю Іванівну - срібну призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

КОВАЛЬЧУК Ольгу Вікторівну - срібну призерку Паралімпійських ігор зі стрільби кульової

ЛАГУТЕНКО Наталію Леонідівну - срібну призерку Паралімпійських ігор з параканое

ЛАФІНУ Марію Миколаївну - срібну призерку Паралімпійських ігор з плавання

ЛИТОВЧЕНКО Марину Андріївну - бронзову призерку Паралімпійських ігор з настільного тенісу

ОВСІЙ Зою Вікторівну - срібну та бронзову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ПІДДУБНУ Марину Віталіївну - бронзову призерку Паралімпійських ігор з плавання

ЧЕРНЯК Інну Миколаївну - чемпіонку Паралімпійських ігор з дзюдо

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

ПОПОВА Михайла Олександровича - чемпіона Паралімпійських ігор з настільного тенісу.

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною паралімпійською збірною командою України на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІII ступеня

СУШКЕВИЧА Валерія Михайловича - президента Національного комітету спорту інвалідів України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

ОВЧАРЕНКА Сергія Валентиновича - головного тренера штатної збірної команди України з футболу ДЦП, особистого тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з футболу ДЦП Володимира Антонюка, Тараса Дутка, Євгена Зінов'єва, Едгара Каграманяна, Артема Красильникова, Дмитра Молодцова, Станіслава Подольського, Костянтина Симашка, Івана Доценка та Івана Шкварла

ТИМОФЕЄВА Юрія Васильовича - старшого тренера штатної збірної команди України з футболу ДЦП, особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП Віталія Романчука

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня

ГРИБАЛЬСЬКОГО Ярослава Володимировича - голову правління Львівського обласного відділення Українського фонду реабілітації інвалідів

ДЕРКАЧА Віктора Миколайовича - особистого тренера дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики Ігоря Цвєтова

Нагородити орденом "За заслуги" IІ ступеня

АЛФЬОРОВА Олександра Анатолійовича - головного тренера штатної збірної команди України з пауерліфтингу, особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з пауерліфтингу Лідії Соловйової

БОНДАРЕНКА Юрія Романовича - головного тренера штатної збірної команди України з веслування академічного, особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор з веслування академічного Романа Полянського

КАСПАРОВА Олександра Аванесовича - головного тренера штатної збірної команди України з настільного тенісу

КЕКЕ Василя Григоровича - тренера штатної збірної команди України, особистого тренера багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Крипака, чемпіона та дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Веракси

РОМАНКЕВИЧА Михайла Яковича - старшого тренера штатної збірної команди України з дзюдо, особистого тренера призерів Паралімпійських ігор з дзюдо Олександра Назаренка, Ірини Гусєвої, Давида Хорави, Олександра Косінова, Юлії Галінської

СУРКОВА Олега Анатолійовича - тренера-лікаря штатної збірної команди України

ЯНОВСЬКОГО Геннадія Едуардовича - головного тренера штатної збірної команди України з фехтування на візках, особистого тренера призера Паралімпійських ігор з фехтування на візках Олега Науменка

Нагородити орденом "За заслуги" IІІ ступеня

ВАНГЕЛЬЄВА Віктора Олександровича - особистого тренера призера Паралімпійських ігор з плавання Данила Чуфарова

ГРОМОВА Олександра Анатолійовича - директора підприємства "Спортінвест" Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату

ЗАГРЕБУ Вячеслава Миколайовича - головного тренера штатної збірної команди України з параканое, особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор з параканое Сергія Ємельянова та призерки Паралімпійських ігор з параканое Наталії Лагутенко

ЗАСЕНКА Юрія Миколайовича - тренера-масажиста штатної збірної команди України

ІЛЬЇНА Миколу Семеновича - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера дворазового чемпіона Паралімпійських ігор з плавання Геннадія Бойка

КОЖУХ Ніну Федорівну - особистого тренера призера Паралімпійських ігор з плавання Іллі Яременка

КУЧЕРА Дмитра Володимировича - тренера-масажиста штатної збірної команди України

МАМЧУРА Миколу Олександровича - особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Зубковської

ОНИЩЕНКА Олександра Андрійовича - начальника відділу Національного комітету спорту інвалідів України

СОКОЛОВСЬКОГО Олега Миколайовича - старшого тренера штатної збірної команди України, особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Анастасії Мисник

СТЕЛЬМАХА Сергія Семеновича - старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера призерів Паралімпійських ігор з легкої атлетики Наталі Єзловецької, Людмили Даниліної

ТОЛОКНЯНИК Світлану Віталіївну - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Дениса Дуброва

ТУРЧИНА Віктора Анатолійовича - особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор з плавання Олексія Федини

УДАЛОВА Олега Геннадійовича - особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з плавання Марини Вербової

ХРИСТИКА Володимира Васильовича - тренера з фехтування на візках Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

КАЗНАЧЕЄВУ Світлану Михайлівну - старшого тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Залевського, Сергія Кліпперта та призерів Паралімпійських ігор з плавання Віктора Смирнова, Олександра Мащенка

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

АЛФЬОРОВУ Ганну Юріївну - тренера-лікаря штатної збірної команди України

БОЙКО Галину Миколаївну - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіона та багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Виноградця, дворазової призерки Паралімпійських ігор з плавання Оксани Хруль

ВОРОБЙОВУ Любов Анатоліївну - особистого тренера багаторазової призерки Паралімпійських ігор з плавання Вікторії Савцової

ЗАЙЦЕВУ Олену Андріївну - начальника Дніпропетровського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

МАКСИМОВУ Олену Миколаївну - тренера-лікаря штатної збірної команди України

МАТЯЖ Карину Миколаївну - тренера-адміністратора штатної збірної команди України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕНЕДИК Еллу Дмитрівну - особистого тренера багаторазової чемпіонки та призерки Паралімпійських ігор з плавання Єлизавети Мерешко

ВИНОГРАДОВУ Ірину Ігорівну - головного тренера штатної збірної команди України зі стрільби кульової, особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор зі стрільби кульової Василя Ковальчука, призерів Паралімпійських ігор зі стрільби кульової Ольги Ковальчук, Олексія Денисюка

ІЛЬЇНУ Тетяну Анатоліївну - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіона, дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Богдана Гриненка та багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання Сергія Паламарчука

ІЩЕНКО Тамару Володимирівну - тренера-адміністратора штатної збірної команди України

КОЛЕСНІКОВУ Світлану Миколаївну - особистого тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з фехтування на візках Антона Дацка, Андрія Демчука

КУЗНІЦОВУ Олену Анатоліївну - особистого тренера багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання Ольги Свідерської та дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Андрія Деревінського

МАКСИМОВУ Марину Олексіївну - особистого тренера дворазової призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Зої Овсій

СИТНІКОВУ Яну Миколаївну - особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Катерини Істоміної та призерки Паралімпійських ігор з плавання Марії Лафіної

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БАЛАЯНА Карена Аміковича - особистого тренера призера Паралімпійських ігор з дзюдо Дмитра Солов'я

БЛІЗНЮКОВА Олега Юрійовича - директора Одеської обласної дитячо-юнацької спортивної школи стрільби

ВОРОНЦОВУ Оксану Володимирівну - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з плавання Марини Піддубної

ВОРОТНІКОВУ Ольгу Віталіївну - начальника відділу Національного комітету спорту інвалідів України

ГАВРУШЕНКО Галину Іванівну - заступника начальника Одеського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ГАРАЧ Наталію Ростиславівну - тренера-адміністратора штатної збірної команди України

ГУСЕВА Юрія Олексійовича - старшого тренера штатної збірної команди України з настільного тенісу, особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з настільного тенісу Марини Литовченко

ДЯЧЕНКО Оксану Леонідівну - головного бухгалтера Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ЕДІШЕРАШВІЛІ Тамару Володимирівну - старшого тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Марії Помазан

ЄГОРОВА Павла Євгеновича - першого тренера багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Крипака

ЗУБЕНКА Ігоря Володимировича - особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з настільного тенісу Наталі Косміної

КАЗНАЧЕЄВА Андрія Вікторовича - головного тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Залевського, Сергія Кліпперта та призерів Паралімпійських ігор з плавання Ярини Матло, Ірини Соцької, Данила Чуфарова

КАЛАЙДУ Іллю Сергійовича - особистого тренера багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Євгенія Богодайка, багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання Ярослава Денисенка, дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Юрія Божинського

КАЛАЙДУ Сергія Олексійовича - особистого тренера багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Євгенія Богодайка

КОВТУН Олену Валеріївну - особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з настільного тенісу Марини Литовченко

КОЛЕСНІКОВА Сергія Сергійовича - фотографа Національної паралімпійської збірної команди України

КОРОБЧУКА Василя Павловича - особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП Івана Шкварла

ЛАДИСЄВА Айвара Валерійовича - особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор з футболу ДЦП Олега Леня

ЛИСЕНКА Василя Григоровича - особистого тренера чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Олександра Комарова

МОРОЗОВУ Оксану Михайлівну - тренера-викладача Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи паралімпійського резерву

МУСТАФАЄВА Дениса Юрійовича - особистого тренера призера Паралімпійських ігор зі стрільби кульової Олексія Денисюка

НАСАДЮК Олександру Сергіївну - тренера-адміністратора штатної збірної команди України

ОРЛОВУ Тетяну Георгіївну - особистого тренера призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Руслана Катишева

ПАЛЮХ Ольгу Григорівну - особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з плавання Ярини Матло

ПАНАСЕНКА Володимира Володимировича - особистого тренера чемпіона Паралімпійських ігор з настільного тенісу Максима Ніколенка

ПИРОГА Анатолія Івановича - особистого тренера призера Паралімпійських ігор з дзюдо Давида Хорави

ПОШИВАЙЛО Вікторію Валентинівну - тренера-лікаря штатної збірної команди України

РУРАКА Костянтина Михайловича - особистого тренера дворазової призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Ботурчук

САЛЬНІКОВУ Олену Святославівну - особистого тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Катерини Істоміної

СОКОЛОВА Бориса Івановича - особистого тренера призера Паралімпійських ігор з плавання Ярослава Семененка

ТРИДУБА Юрія Анатолійовича - особистого тренера призерки Паралімпійських ігор з фехтування на візках Євгенії Бреус

ЯКУБОВСЬКОГО Олександра Степановича - особистого тренера дворазового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Романа Павлика

Присвоїти почесне звання

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

БАЛАГУТРАКУ Івану Івановичу - начальникові Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ВДОВИЧЕНКУ Геннадію Анатолійовичу - головному тренерові штатної збірної команди України з плавання

ДАНЕВИЧУ Миколі Володимировичу - заступникові Міністра молоді та спорту України - керівнику апарату

ДЕМЧУКУ Андрію Олександровичу - заступникові начальника Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

КОСТЕНКО Тетяні Андріївні - заступникові начальника Сумського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

МКРТЧАНУ Оганесу Хачатуровичу - тренерові штатної збірної команди України з плавання

ЧХАЙЛУ Миколі Борисовичу - головному тренерові збірної команди України з футзалу серед спортсменів з вадами зору.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

 

4 жовтня 2016 року

 

Джерело: http://www.president.gov.ua/documents/4302016-20569 

 
< Попередня   Наступна >