ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
, в Ҫ ̲ ²ʲ: ²
- Ѳ   
21.01.2008

Останній етап кубку світу з фехтування на візках, що проходив з 16 по 20 січня 2008 року в м. Мальхов, Німеччина, зібрав практично всі країни світу (21 країна, більше 120 спортсменів) та закрив світовий рейтинг у цьому виді спорту. Наша збірна тільки повернулась із Німеччини з достойним результатом: одне золото, два срібла та третє місце у командних зустрічах у шаблі серед чоловіків.

Нашу команду на цьому почесному форумі представляли 7 спортсменів,  котрі у командному виді  змагань (шабля, чоловіки) випередили сильну світову збірну Росії, завоювавши 3-тє місце (на першому місці  - Гонконг, другому – Франція). У командних змаганнях з шаблі брали участь Шенкевич Сергій (Миколаївська обл.) – тренер Яновський Г.Е., Христик В.В.; Давиденко Микола (м. Київ) – тренер Починок Є.О., Христик В.В.; Дацко Антон (Львівська обл.) – тренер Колєсніков А.В., Христик В.В.

 

Загальні результати виступу наших спортсменів:

 

-         І місце у шпазі  - Шенкевич Сергій (Миколаївська обл.) – тренер Яновський Г.Е., Христик В.В.;

-         ІІ місце у шаблі  – Дацко Антон (Львівська обл.) – тренер Колєсніков А.В., Христик В.В.;

-          ІІ місце у шпазі – Хоба Олександр (Донецька обл.) – тренер Борболюк Н.А., Яновський Г.Е., Дорошин О.С. 

 

Перед нашою збірною, котра, до речі, чи не найменша за кількістю спортсменів порівняно з іншими сильними командами, напередодні Пекінської Паралімпіади-2008 ще два важливих спортивних форуми  - у травні (м. Лонато, Італія) та в липні (м. Варшава, Польща). Попереду –наполегливі тренування, серйозна підготовка – як фізична, так і моральна. І всі ми – вболівальники, представники Національного комітету спорту інвалідів України, представники українського центру з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт" та офіційний спонсор національної збірної з літніх видів спорту та Національного комітету спорту інвалідів України – оператор мобільного зв'язку life:), з підтримкою котрого можливо все, - віримо у силу духу та майбутні перемоги наших гардемаринів та гардемаринок.

 
<   >