567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Другий день змагань українських паралімпійців: нових 9 високих нагород Надіслати електронною поштою
10.12.2016
4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі і, неймовірно - два українських подіуми - у другий день змагань етапу кубку світу з лижних гонок та біатлону в українських паралімпійців! Таким чином, за два дні змагань кубку, що проходить у фінському місті Вуокаті, наша команда виборола 14 медалей, серед яких 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові нагороди. До слова сказати, вже два дні поспіль (!) паралімпійці України очолюють турнірну таблицю етапу кубку світу з лижних гонок та біатлону, якому беруть участь понад 130 спортсменів з 20 країн світу.

-

У другий день змагань на кубку світу з лижних гонок та біатлону (сьогодні - біатлон спринт (жінки 6 км, чоловіки 7,5 км)) переможцями змагань стали:

- Ігор Рептюх , котрий виборов золото у чоловіків, клас LW2-9.

- У жінок в класі В1-3 весь подіум був українським: Оксана Шишкова стала першою, Наталія Рубановська другою, а Ольга Прилуцька - третьою.

- Весь подіум був українським і у жінок, клас LW2-9: Кононова Олександра - золото, Ляшенко Людмила - срібло, дебютант міжнародних змагань Конашук Богдана - бронза.

- У чоловіків в класі В1-3 першим став Анатолій Ковалевський, другим - Ярослав Решетинський.

Змагання ще тривають  - до 17 грудня. Вболівайте за наших спортсменів!