567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Україна лідирує на паралімпійському кубкові світу з лижних гонок та біатлону у Фінляндії Надіслати електронною поштою
12.12.2016
За результатами третього змагального дня паралімпійська збірна команда України впевнено утримує лідерство у заліку кубку світу з 22 медалями, серед яких – 11 золотих, 6 срібних та 5 бронзових. Сьогодні, 12 грудня, відбулись змагання з біатлону на довгій дистанції, в яких українські паралімпійці вибороли 8 високих нагород, серед яких - 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

У чоловіків в класі LW10-12  впевнено пройшов всю дистанцію та не зробив жодного промаху на вогневому рубежі (всі 20 пострілів - влучні!) Тарас Радь. 17-річний український спортсмен здобув золото, випередивши спортсменів з Німеччини та США.

Знову весь подіум був українським у жінок, клас LW2-9: Кононова Олександра - золото, Ляшенко Людмила - срібло, Батенкова-Бауман Юлія - бронза.

У жінок в класі В1-3 Оксана Шишкова стала першою, а Ольга Прилуцька - другою.

У чоловіків В1-3 першим став Юрій Уткін, а Анатолій Ковалевський виборов бронзу. Як і Тарас Радь, Юрій відзначився влучною стрільбою, не зробивши жодного промаху.

Змагання етапу кубку світу з лижних гонок та біатлону, що проходить у фінському місті Вуокаті, в якому беруть участь понад 130 спортсмени з 20 країн світу, продовжуються! Підтримуйте українських паралімпійців! Ваша підтримка - перемога кожного з них!