567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Уже вчетверте на паралімпійському кубкові світу з лижних гонок та біатлону – український п’єдестал Надіслати електронною поштою
14.12.2016
Вчора, 13 грудня у фінському місті Вуокаті пройшов черговий змагальний день паралімпійського кубку світу з лижних гонок та біатлону, де українські «зимники» знову показали найвищий клас, виборовши в дебютній для паралімпійського біатлону естафеті золоту, срібну та бронзову нагороди (четвертий український п’єдестал на цьому кубку світу!). Відтак, перше місце на кубкові світу з 25 медалями, з яких 12 золотих, 7 срібних та 6 бронзових нагород – доробок українських паралімпійців.

Цей день став знаменним, адже вперше відбулись змагання у дисципліні  - естафета з біатлону. Формат цієї гонки був наступним: під час кваліфікації команди, до складу яких могли входити 2 спортсмени будь-якого класу (незалежно від типу ураження), долали по два кола (кожен спортсмен по одному колу), і тим самим здобували право на участь у основний частині змагань - естафеті з біатлону. Усі 8 заявлених українських команд пройшли кваліфікацію та стартували в естафеті, що складалась з 6 кіл та 4 етапів стрільби (по 3 кола та 2 етапи стрільби на кожного спортсмена, відповідно). В цих змаганнях від спортсменів вимагалась висока швидкість та влучна стрільба.

Надзвичайно приємно, що весь п‘єдестал за результатами захоплюючої естафети став українським ( до слова сказати - це вже четвертий п'єдестал за дні змагань цього кубку!)

Першою стала команда у складі Григорія Вовчинського та Ігоря Рептюха, другою - Людмили Ляшенко та Олександри Кононової, третьою -  Оксани Шишкової та Анатолія Ковалевського.

Ось такий подарунок команда зробила головному тренеру Андрію Нестеренко на свято Святого Андрія.

Таким чином, зараз у доробку української команди 25 високих нагород - 12 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей.

Сьогодні - вільний від змагань день, але завтра наші спортсмени знову розпочнуть боротьбу за найвищі нагороди. Змагання продовжаться до 17 грудня. Вболівайте за українських паралімпійців, підтримуйте їх! Ваша підтримка - перемога кожного з них.