ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
-
- Ѳ   
12.01.2017

img_0289_1484243558.jpg12 січня у с. Яворів Турківського району Львівської області відбулась грандіозна подія -  урочисте відкриття кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних перегонів та біатлону. В Україні ці змагання відбуваються вперше. Старт змаганням світового масштабу дали Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, Міністр соціальної політики України Андрій Рева, голова Львівської ОДА Олег Синютка та президент Національного паралімпійського комітету України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

 

 

 

Розпочав урочистість Валерій Сушкевич, наголосивши, що для нашої держави надзвичайно почесно - приймати такий міжнародний спортивний форум: це велике світове досягнення України. 18 країн світу делегували сюди, на Львівщину, своїх спортсменів, аби змагатись за найвищі нагороди кубку світу з лижних перегонів та біатлону, який є важливим етапом підготовки до Паралімпіади 2018 року, що пройде в Кореї. Взявши на себе таку велику відповідальність, менеджмент Національного комітету спорту інвалідів України не міг навіть сподіватись, що майже 120 спортсменів братимуть участь у дебютному для України кубку світу. До нас приїхали представники Великобританії, Бразилії, Італії, Японії, Франції, Хорватії, Китаю, Німеччини, Білорусі, Кореї, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Фінляндії, Австрії, Угорщини і, звісно, України. Сподіваємось, що усім нам вдасться достойно дебютувати у проведенні цих змагань. Запрошуємо до нас, у Західний реабілітаційно-спортивний центр, що у селі Яворів Турківського району Львівської області вболівальників та пошановувачів лижних перегонів та біатлону.


"Надзвичайно приємна і урочиста подія відбувається сьогодні в Україні! Вперше в історії паралімпійського і олімпійського спорту наша держава приймає етап Кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону. 19 країн світу беруть участь у цьому заході", - сказав Павло Розенко, виступаючи на відкритті.


Віце-прем'єр-міністр побажав учасникам змагань  успіхів  та  спортивної  вдачі, суддям - об`єктивності,  тренерам - витримки. Він запевнив, що Уряд України і в подальшому вживатиме всіх необхідних заходів щодо підтримки розвитку паралімпійського руху в Україні.


Від імені Президента України усіх учасників світової першості привітав голова ОДА Олег Синютка. Він побажав спортсменам, які завтра розпочнуть змагання, чесної, безкомпромісної боротьби і перемог.


"Те, що кубок світу відбувається на Львівщині є перемогою України. Ми продемонстрували усьому світу, що наша держава є безпечною, адже ці змагання дивитимуться у Бразилії, Японії та багатьох країнах Європи, - наголосив Олег Синютка. - І я переконаний, що ми перемагатимемо і у спортивних змаганнях, і у боротьбі за незалежність". Власне, саме очільник області і оголосив кубок світу відкритим.


Варто відзначити, що Кубок світу є підготовчим етапом для спортсменів та команд до ХІІ Паралімпійських ігор 2018 року, що відбудуться в місті Пхьончхан (Південна Корея).

Змагання триватимуть з 13 до 20 січня. Із програмою Кубку світу з лижних гонок та біатлону детальніше можна ознайомитися за посиланням.
Наживо змагання можна буде переглянути у мережі Інтернет https://www.youtube.com/paralympics
у соціальній мережі Facebook http://www.2014.paralympic.org.ua/www.facebook.com/ParaNordic та в ефірі Першого національного телеканалу.


 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

 

 
<   >