17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Перший день змагань кубку світу з лижних перегонів та біатлону завершився лідерством України Надіслати електронною поштою
13.01.2017

dsc_2448_medium.jpgПерший день кубку світу з лижних гонок та біатлону, що вперше проводиться в Україні, у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, завершився беззаперечним лідерством України. 9 країн із 18-ти сьогодні, 13 січня, отримали високі нагороди (Німеччина, Білорусь, Корея, Франція, Австрія, Україна, Японія, Фінляндія, Китай). У команди України - 2 золота, 3 срібла та 4 бронзові нагороди, національні паралімпійські збірні команди Кореї, Франції, Німеччини та Австрії вибороли по 1 золотій нагороді, у команди Білорусі - 2 срібні нагороди, у паралімпійця з Фінляндії - срібло, в команд Японії  та Китаю по одній бронзовій медалі. Було розіграно 6 комплектів нагород у лижних гонках на середній дистанції у наступних категоріях: чоловіки, категорія сидячи;  жінки, категорія сидячи; чоловіки, категорія стоячи; жінки, категорія стоячи;  чоловіки з порушеннями зору, жінки з порушеннями зору.

У чоловіків категорії сидячи, що стартували сьогодні першими, лідером серед чоловіків на дистанції 5 км став Сін Ей Х'юн з Кореї з результатом 18:14.6. Другу та третю сходинку посіли українці Яровий Максим (18:30.9) та Радь Тарас (18:50.8).

У тій же категорії в жінок золоту нагороду виборола спортсменка з Німеччини Ескау Андреа, показавши найкращий результат на дистанції 2,5 км - 10:17.6. Друге місце у представниці Білорусі Графеєвої Ліджії з результатом 10:49.0. Третю сходинку п'єдесталу виборола Чу Бейбей з Китаю (11:20.0).

У категорії стоячи серед чоловіків на дистанції 7,5 км стоячи перше місце у представника України Рептюха Ігоря, який показав найкращий результат (26:12.9), випередивши фіна Туомісто Ілка (26:27.1) та свого співвітчизника Вовчинського Григорія (26:56.8), які посіли другу та третю сходинку відповідно.

Золоту та срібну нагороди вибороли представниці України в класі стоячи на дистанції 5 км: Кононова Олександра з результатом 19:53.1 та Батенкова Юлія (20:04.9). Третє місце у цьому класі - у представниці Японії Абе Юріки (21;19.3).

Француз Гларіон Томас разом із гайдом Боллє Антуаном стали першими на дистанції 7,5 км у категорії з порушеннями зору серед чоловіків з результатом 25:15.9. Срібна нагорода у спортсмена з Білорусі Голуба Юрія та його гайда Будзіловела Дмітрія - 26:54.9, бронзу виборов спортсмен з України Суярко Дмитро разом із гайдом Потапенком Василем.

У тій же категорії серед жінок першою стала представниця Австрії Едлінгер Карина з гайдом Едлінгер Дж.Дж. з результатом 21:52.9 (на дистанції 5 км). Другу та третю сходинку п'єдесталу вибороли спортсмени з України - Прилуцька Ольга (гайд - Бабар Борис)  - 22:00.8 та Шишкова Оксана з гайдом Казаковим Віталієм  - 23:43.5.

Нещодавно стало відомо, що через несприятливі погодні умови завтрашні змагання переносяться на запланований раніше вихідний день (на неділю), тому команди зможуть перепочити та набратись сил перед наступними стартами. Післязавтра будуть проведені змагання згідно програми кубку світу.