ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

У Франції українські легкоатлети стали чемпіонами Європи Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
09.03.2009

З 04 по 08 березня 2009 року у м.Реймс (Франція) проходив зимовий чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, в якому взяли участь спортсмени з дев’яти країн Європи.

У загальному заліку команда України, яка виступала у складі 9 спортсменів, посіла 1-е місце на зимовому чемпіонаті Європи з 13-ма золотими медалями, 6-ма срібними та 4-ма бронзовими нагородами (завоювавши в цілому 23 медалі). Господарі змагань – збірна команда Франції виборола почесну бронзову нагороду, друге місце – в команди Португалії.

Українська спортсменка Людмила Даниліна з 6-ма золотими медалями була визнана найкращою спортсменкою чемпіонату, а Андрій Голіней та Наталя Кобиляцька отримали нагороди за кращі виступи на дистанції 3000 м та 400  відповідно.

Українські спортсмени своїм виступом показали високий професіональний рівень та достойний рівень підготовки до Других Глобальних ігор-2009.

 

Особисті результати  спортсменів

 

  

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Голіней Андрій

 

Івано-Франківська

 

800 м

1500 м

3000 м

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

перше

перше

перше

третє

друге

Єрузель Є.І.

 

2

Щербина Віктор

 

Дніпропетровсь-ка

 

800 м

1 500 м

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

друге

друге

третє

друге

Охріменко В.Н.

.

3

Даниліна Людмила

 

Херсонська

 

спортивна хода 1500 м

800 м

1500 м

3000 м

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

перше

перше

перше

перше

перше

перше

Мягков С.К.

 

4

Кобиляцька Наталія

 

Луганська

 

60 м

200 м

400м

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

четверте

перше

перше

перше

перше

Гінкул Л.О.

 

5

Прокопенко Ярослав

 

м.Київ

 

60 з бар'єрами

потрійний стрибок

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

перше

друге

третє

друге

Мельник Г.І.

 

6

Онуфрієнко Андрій

 

Одеська

 

200 м

400 м

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

сьоме

третє

третє

друге

Морозова О.М.

 

7

Волосянко Василь

 

Івано-Франківська

 

1500 м

3000 м

третє

друге

Єрузель Є.І.

 

8

Марунич Олена

 

Миколаївська

200 м

400 м

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

п’яте

третє

перше

перше

Морозова О.М.

 

9

Куделя Світлана

 

 Миколаївська

багатоборство

стрибок у висоту

Естафета 4х200 м

Естафета 4х400 м

перше

друге

перше

перше

Затонов С.В.

 

 

Країни, які  посіли  з  1-10 командні  місця  у змаганнях

 

 

Зайняті командні місця

 

Назва країни

 

Кількість місць

I

 

II

III

1

Україна

13

6

4

2

Португалія

7

10

10

3

Франція

3

4

8

4

Нідерланди

2

3

1

5

Швеція

2

2

2

6

Хорватія

2

1

 

7

Естонія

 

3

2

8

Фінляндія

 

1

 

9

Чехія

 

 

1

  

 
< Попередня   Наступна >