19202122232425
2627282930

Другий день кубку світу приніс нові нагороди Надіслати електронною поштою
15.01.2017

dsc_9966_medium.jpgУ другий день кубку світу з лижних гонок та біатлону сьогодні 7 країн із 18-ти отримали високі нагороди (Німеччина, Корея, Франція, Австрія, Україна, Білорусь, Норвегія).  У команди України - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди, у команди Німеччини та Франції - по 2 нагороди, одна з яких золота та одна срібна медаль, у команди Кореї - одна золота нагорода,  у команди Білорусі - 2 бронзові нагороди, у паралімпійців Норвегії та Австрії по одній срібній нагороді.

15 січня було розіграно 6 комплектів нагород у лижних гонках на довгій дистанції у наступних класах: жінки, категорія сидячи, чоловіки, категорія сидячи, жінки, категорія стоячи, чоловіки, категорія стоячи, жінки з порушеннями зору, чоловіки з порушеннями зору.

У чоловіків категорії сидячи, що стартували сьогодні першими, лідером серед чоловіків на дистанції 15 км став Сін Ей Х'юн з Кореї з результатом 45:53.3. Другу сходинку посів Яровий Максим з України(46:20.0), у білоруса Лобана Дмітрія - бронзова нагорода (47:32.9).

У тій же категорії в жінок золоту нагороду виборола спортсменка з Німеччини Ескау Андреа, показавши найкращий результат на дистанції 12,5 км - 43:07.1. Її співвітчизниця Вікер Аня показала другий результат (45:22.1). Третьою у цих перегонах стала представниця Білорусі Графеєва Ліджія з результатом 45:33.2.

У класі стоячи серед чоловіків на дистанції 20 км стоячи перше місце у представника України Рептюха Ігоря, який показав найкращий результат (57:05.7), випередивши норвежця Ульсета Нільса-Еріка  (57:54.8) та свого співвітчизника Вовчинського Григорія (59:51.5), які посіли другу та третю сходинку відповідно.

Француз Гларіон Томас разом із гайдом Боллє Антуаном стали першими на дистанції 20 км у категорії спортсменів з порушеннями зору серед чоловіків з результатом 56:25.9. Срібна нагорода у його співвітчизника Чаленсона Антонія та його гайда Валверде Сімона, які виступили з результатом 58:42.7, бронзу виборов спортсмен з України Уткін Юрій разом із гайдом Переходою Русланом (58:55.9).

У гонці на дистанції 15 км серед жінок в категорії стоячи увесь подіум був українським: золоту нагороду виборола Кононова Олександра з результатом 50:11.3,  срібло у Батенкової Юлії (50:14.8), третє місце у Ляшенко Людмили (51:18.5).

Серед жінок з порушеннями зору на тій же дистанції першою стала представниця України Шишкова Оксана з гайдом Казаковим Віталієм  - 52:49.6, спортсменка Австрії Едлінгер Карина з гайдом Едлінгер Дж.Дж. стали другими 53:56.4. Третьою стала українка Прилуцька Ольга (гайд - Бабар Борис)  - 54:39.4.

Завтра, о 9:30 починаються нові старти  - спринт. Сподіваємось, що гарна погода, яка потішила на сьогодні, буде ще кращою завтра і всі спортсмени, які виступатимуть у спринті, досягнуть своїх бажаних результатів.