9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

За день до завершення кубку світу: лідерство України - беззаперечне Надіслати електронною поштою
19.01.2017

dsc_2570_medium.jpgПредставники 5-ти країн світу сьогодні, 19 січня, вибороли високі нагороди у передостанній день змагань кубку світу лижних перегонів та біатлону, що з 13 січня проходить в Західному реабілітаційно-спортивному центрі. В національної паралімпійської збірної команди України - 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород, в команди Білорусі - 1 золота та 1 срібна медалі, Франції  - 1 золота нагорода, в команди Німеччини - 2 срібні та 1 бронзова медалі, у Норвегії  - 1 срібло.

У чоловіків сидячи, які сьогодні розпочали змагальний день, першим у біатлоні (спринт) став українець Радь Тарас, показавши найкращий результат - 23:40.8,  представник Білорусі, Лобан Дімітрій, став другим - 24:40.2. Третя сходинка подіуму - у спортсмена з України Ярового Максима (25:08.8).

Серед жінок в категорії сидячи першою сьогодні стала в біатлоні (спринт) Графєєва Ліджія з Білорусі, котра показала найкращий результат - 24:06.3. Друге та третє місце вибороли спортсменки з Німеччини Вікер Аня (25:30.1) та Ескау Андреа (26:39.8) відповідно.

Увесь подіум був українським серед чоловіків з порушеннями зору: перше місце виборов Лук'яненко Віталій (гайд - Бабар Борис) - 22.29.8, другим став Уткін Юрій (гайд - Перехода Руслан) - 22.46.1, третю сходинку посів Решетинський Ярослав (гайд - Гергарт Артур).

Серед жінок з порушеннями зору першу та третю сходинку п'єдесталу вибороли українки: Прилуцька Ольга (гайд - Бабар Борис)  - 19:51.9 та Шишкова Оксана (гайд - Казаков Віталій) - 21:33.6, срібна нагорода у представниці Німеччини Клюг Клари (гайд Хартл Мартін) - 21:33.6.

У категорії чоловіки стоячи золоту нагороду виборов спортсмен з Франції Дав'є Бенджамін, котрий показав найкращий результат - 21:01.1, срібна нагорода у норвежця Ульсета Нільса-Еріка (21:49.4), бронзова нагорода  - в українця Рептюха Ігоря (21:53.6).

Завершальну яскраву крапку у сьогоднішніх змаганнях з біатлону (спринт) поставили жінки у категорії стоячи: знову ж таки - увесь подіум український. Золота нагорода - у Кононової Олександри (18:29.5), срібна - в Ляшенко Людмили (19:10.7), бронзову медаль виборола Буй Ірина (20:27.4).

Сьогоднішні змагання завершено. Всі спортсмени готуються до завтрашніх прикінцевих на цьому кубкові світу стартів з біатлону, середня дистанція, що розпочнуться зранку.