567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Другий день змагань чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону укріпив лідерство України Надіслати електронною поштою
12.02.2017
16602813_1228039030577599_4838827790491389683_n.jpgСьогодні, 12 лютого, був неймовірний день в українських паралімпійців на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону: 8 високих нагород у спринті, 3 з яких – золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі! Наразі, за підсумком цих змагальних днів, національна паралімпійська збірна команда вже другий день поспіль очолює турнірну таблицю чемпіонату світу, що проходить у німецькому місті Фінстерау #Finsterau2017.  Яскравий доробок українських паралімпійців: 17 високих нагород, в тім числі – 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзові медалі.

16708173_1228038760577626_7060489099684913197_n.jpgУ категорії чоловіки стоячи переможним став спринт для Ігоря Рептюха, котрий виборов золоту нагороду. Його товариш по команді та суперник по перегонам - Григорій Вовчинський - став третім.

У цій же категорії у жінок - увесь український подіум: Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду та Ірина Буй  - бронзову! Батенкова-Бауман Юлія була четвертою у спринті. До речі, це вже другий поспіль український подіум за два дні змагань: вчора у біатлоні на середній дистанції був чоловічий, сьогодні - жіночий!

16729423_1228038783910957_7825168705669526456_n.jpgУ категорії чоловіки сидячи першим став Максим Яровий, який яскраво переміг своїх суперників з США та Норвегії.

У чоловіків та жінок з порушеннями зору - по одній срібній нагороді в Уткіна Юрія (гайд - Перехода Руслан) та Шишкової Оксани (гайд - Казаков Віталій).