17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

У другий день етапу кубку світу - 3 високі нагороди в українців Надіслати електронною поштою
18.02.2017
16681678_381436382232432_7509306526667419599_n.jpgСьогоднішній день етапу кубку світу з фехтування на візках, що проходить в угорському місті Егер, приніс 3 високі нагороди українським гардемаринам у візках: 2 срібні та 1 бронзову медаль. Таким чином, за два дні змагань у національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Сьогодні з 9 ранку на етапі кубку світу з фехтування на візках, що проходить в Угорщині, стартували хлопці-шпажисти категорія А: Манько Артем, Головащенко Володимир, Цедрик Вадим та Магула Максим. Дівчата-рапіристки: Наталя Морквич - категорія А; Надія Дьолог та Тетяна Позняк - категорія Б.

16830703_381441872231883_6366838441931034097_n.jpgМагула Максим зустрівся у фіналі, що розпочався о 15:15, з фехтувальником з Росії Максимом Шабуровим та у надпотужній яскравій боротьбі, практично, майже не поступаючись суперникові, виборов срібну нагороду. Для нашого Макса - це найперша медаль на міжнародних турнірах за всю його кар'єру.

Дівчата фехтували пізніше, і лише близько сьомої вечора нам став відомий результат:
Позняк Тетяна, категорія В - виборола срібну медаль, Морквич Наталя, категорія А - бронзову. Наші амазонки показали усім, як вміло вони тримають зброю в руках .

У складі національної паралімпійської збірної команди - 11 спортсменів, які боротимуться за найвищі нагороди етапу кубку світу з представниками 19 країн світу. Бажаємо вдалих стартів нашим дорогим паралімпійцям! Вболіваємо за них та слідкуємо за їхніми виступами за лінками http://www.engarde-service.com/fil…/hunfencing/2017_iwas_vk/