9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

3 високі нагороди за 3 дні змагань кубку світу з кульової стрільби – в команди паралімпійців України Надіслати електронною поштою
24.02.2017

За результатами третього дня змагань кубку світу з кульової стрільби, який проходить в м.Аль-Айн, що в Об'єднаних Арабських Еміратах, маємо одну срібну нагороду та одне четверте місце. Це вже третя нагорода національної паралімпійської збірної команди України, яка у складі 4-х спортсменів бореться з представниками 20 країн світу за найвищі нагороди в кульові стрільбі серед спортсменів-паралімпійців. Наразі в доробку українців: 2 золоті та 1 срібна медалі.

Традиційно, вже третій день поспіль відзначився Олексій Денисюк, сьогодні, 24 лютого, -  у вправі зі стрільби на 10 метрів з пневматичного п'ятизарядного пістолета Р5 завоював срібло. Причому Олексій виборов друге місце у перестрілці за визначення 2-3 місця.

Не пощастило у перестрілці за 3 місце 17-річній Ірині Щетнік, вона посіла 4 місце на дебютних для неї змаганнях, у вправі зі стрільби на 10 метрів з пневматичної гвинтівки стоячи R2.

Кубок триватиме до 28 лютого 2017 року включно. Вболіваймо за українських паралімпійців!